Huawei Honor 20 Pro bude vynikať nad konkurenciou skvelým fotoaparátom. Pozrite snímky, ktoré Vám vyrazia dych

Huawei Honor 20 Pro
Zdroj: vlastný

O tom, že spoločnosť Huawei vyniká nad konkurenciou kvalitou fotoaparátov nie je pochýb. Dôkazom toho by mala byť aj vlajková loď spoločnosti Honor – Honor 20 Pro.

Pozrite si kvalitu fotografií zariadenia Huawei Honor 20 Pro

Najnovšie, globálna PR manažérka Hovoru, Bhavya Hya, zdieľala na sociálne sieti Twitter niekoľko statusov o pripravovanej vlajkovej lodi, v rámci ktorých uverejnila sériu fotografií. V prvom stastu nižšie, môžete vidieť niekoľko príkladov snímok za využitia funkcie priblíženia (1x – 3x – 5x).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako ste mohli na fotografiách vyššie vidieť, tak kvalita fotografií bez ohľadu na to či bol použitý alebo nepoužitý zoom je skutočne na nerozpoznanie. Mimochodom, všimli ste si na prvej fotografii Čajku? My sme ju objavili až pri poslednej snímke.

Ďalší status, ktorý PR manažérka zverejnila bol z pred niekoľkých dní. Na ňom zas môžete vidieť kvalitu fotografií za nie najideálnejších svetelných podmienok. V rámci statusu Bhavya píše, že využila špeciálny „AIS Super night mode“ mód (špeciálny nočný mód) a zároveň dodala, že svietivosť objektívu je f/1.4 (pozn. redakcie: vo všeobecnosti možno svietivosť vysvetliť ako, že čím je menšie clonová číslo, tak tým svetlejší objektív máte). Mimochodom, s takouto svietivosťou sme sa v prípade smartfónov doposiaľ nemohli stretnúť.

Ako sa Vám pozdáva kvalita fotografií? Podeľte sa s nami o Váš názor nižšie v komentároch.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre