Tieto smartwatche s monitorom srdcovej frekvencie a dotykovým displejom iba za 20 eur jednoducho musíš mať

senbono k1 uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Pokukávaš po nových, naozaj multifunkčných smart hodinkách? Čo tak siahnuť po rozumnej voľbe a vybrať si naozaj dobré smartwatche s kopou skvelých funkcií, za ktoré ale nevyhodíš zbytočné stovky eur? Takéto spojenie výbornej ceny a skvelých funkcií ponúkajú aj smartwatche Senbono K1, ktoré sa na trhu objavili po prvýkrát počas minulého roka. Ich cena ale po niekoľkých mesiacoch padla na hranicu, ktorej jednoducho neodoláš. Momentálne sú totiž dostupné iba za neuveriteľných 20,04 eur s dopravou zdarma. 

Smarthodinky Senbono K1 nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Naozaj multifunkčné hodinky

Hodinky Senbono K1 plne zaslúžia označenie multifunkčné hodinky. Vďaka ich vkusnému dizajnu a peknému 1,3-palcovému IPS displeju ich môžete nosiť každý deň do práce či do školy, no počas voľného času vám budú nápomocné pri akýchkoľvek športových aktivitách. 

senbono k1 2_opt
Zdroj: Cafago

Vďaka certfikácii IP68 s nimi totižto môžete bezproblémovo plávať, či vykonávať akékoľvek vodné športy. Vďaka príjemnému silikónovému náramku vám ale hodinky nebudú prekážať ani pri „suchých“ športoch ako beh, futbal, či plážový volejbal. 

Prehľad o športových aktivitách

Zabudovaný monitoring srdcovej frekvencie vás neustále sleduje, vďaka čomu môžete svoju fyzickú záťaž perfektne prispôsobiť vašim požiadavkám. Nápomocné bude určite aj počítadlo krokov, merač prejdenej vzdialenosti, či iné funkcie pre športové aktivity. Celý prehľad o vašej fyzickej záťaži pritom nájdete aj v aplikácií vo vašom smartfóne. 

senbono k1 voda_opt
Zdroj: Cafago

Ďalšie funkcie a parametre:

  • Monitoring srdcového tepu a tlakomer (približné meranie)
  • Monitoring kvality spánku
  • Ovládanie kamery na diaľku
  • 3D dynamické používateľské prostredie
  • Displej: 1,3-palcový IPS displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov
  • Kapacita batérie: 230mAh
  • Bluetooth 4.0
  • Vodotesnosť – IP68

Ako sme už spomínali vyššie, hodinky Senbono sú momentálne dostupné v bleskovom výpredaji iba za neuveriteľných 20,04 eur s dopravou zdarma. Akcia sa vzťahuje na všetky farebné prevedenia. 

Smarthodinky Senbono K1 nájdeš na Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre