Miniatúrny reproduktor Huawei CM510 Mini, ktorý môžeš zo sebou zobrať naozaj kdekoľvek, sa dá momentálne kúpiť už za 16,99 eur

Ak hľadáš naozaj kompaktný bezdrôtový reproduktor, ktorý vhodíš do akéhokoľvek vrecka, máme pre teba skvelý tip na kúpu

huawei cm510 uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Skvelý miniatúrny reproduktor Huawei CM510 Mini patrí medzi jednoznačne najmenšie bezdrôtové reproduktory na trhu, no to nemení nič na tom, že s ním môžeš vytvoriť naozaj skvelú atmosféru či už pri posedení s priateľmi, alebo na pláži počas slnečných dní. A prečo ti tento reproduktor vôbec dávame do pozornosti? Reproduktor Huawei CM510 Mini totižto momentálne môžete mať už za fantastických 16,99 eur s dopravou zdarma. Pre porovnanie, v našich končinách by si zaň zaplatil zhruba o 10 eur naviac. 

Kompaktné telo

huawei cm510 mini 2_opt
Zdroj: Cafago

Reproduktor Huawei CM510 Mini môžete zobrať naozaj kdekoľvek a to najmä vďaka jeho kompaktným rozmerom, iba 50 x 56 mm a skvelej váhe iba 112 gramov. Ďalšou „fíčurkou“ je aj šnúrka, na ktorej môžete reproduktor nosiť, napríklad počas cestovania. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hlboké basy aj napriek „nepriaznivým“ rozmerom

Od tak malého reproduktoru väčšina z vás neočakáva veľké zázraky, no Huawei CM510 Mini jednoznačne prekvapí každého majiteľa. Za skvelým zvukom stojí pomerne nenápadný 3W reproduktor s priemerom 40 mm, ktorý je doplnený o pasívny reproduktor na spodnej strane. 

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek

Huawei CM510 Mini ponúka voľnosť nie len vďaka skvelým rozmerom, ktoré sme už spomínali, ale aj vďaka certifikátu odolnosti IPX4, ktorý zaručuje, že zariadenie prežije bežné ošpliechanie vodou, napríklad počas kúpania pri bazéne, alebo pri turistike v daždivom počasí. 

huawei cm510 mini 3_opt
Zdroj: Cafago

Spojte svoje reproduktory pre dokonalý stereo zvuk

Skvelou funkciou je aj možnosť spárovania reproduktoru s ďalším reproduktorom, vďaka čomu môžete vytvoriť naozaj skvelú stereo zvukovú kulisu. 

Reproduktor Huawei CM510 Mini je momentálne dostupný v unikátnej akcii na e-shope Cafago.com za fantastických 16,99 eur s dopravou zdarma. Akcia sa vzťahuje na všetky farebné prevedenia – čierna, fialová, oranžová a zelená. 

Reproduktor Huawei CM510 Mini nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre