Huawei Mate 20 Pro unikol na produktových fotografiách. Odhaľuje 3 kamery na zadnej strane

Huawei 20 Pro
Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

3 kamery sú predsa lepšie ako 2, nemáme pravdu? Na internet sa dostalo niekoľko produktových fotografií najočakávanejšieho smartfónu z kuchyne čínskej spoločnosti Huawei – Huawei 20 Pro.

Uniknuté obrázky ukazujú zariadenie v plnej kráse. Odhaľujú kompletný predný panel, v rámci ktorého sa dočkáme skutočne minimálnym rámčekov okolo displeja. Nebude chýbať ani drobný výrez v hornej časti displeja, v ktorom nájdeme prednú kameru, vrátane reproduktora a senzorov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei 20 Pro
Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Prejdime však k zadnej strane zariadenia. Tá je totiž oveľa zaujímavejšia. Ako môžete nižšie vidieť tak smartfón ponúkne nie 2 kamery, ale hneď 3, ktorým bude dopomáhať dióda.

Huawei 20 Pro_2
Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Možno ste si všimli, že na obrázok absentuje skener odtlačkov prstov. Očakáva sa, že Huawei 20 Pro bude mať skener implementovaný priamo v prednom OLED panely s rozlíšením 3120 x 1440 bodov, ktorého veľkosť má byť 6,3“. Smartfón by nemal disponovať jackom, čo potvrdzujú aj samotné fotografie.

Smartfón by mal byť vybavený procesorom HiSilicon Kirin 980 SoC, ktorý je vyrobený 7nm technológiou. Mimochodom spoločnosť Huawei niekoľko dní dozadu informovala verejnosť, že ich procesor je výkonnejší ako ten od Apple v najnovších iPhone telefónoch.

Smartfón by mal byť predstavený už o niekoľko týždňov, konkrétne 16. októbra.

Zdroj: Arstechnica.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre