SpravodajstvoXiaomi

Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniek

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Huami, patriaca pod  Xiaomi predstaví nové smart hodinky AMAZFIT 3. Tak sa teraz aj deje.

Nové smarthodinky Huami Amazfit 3 prichádzajú s viacerými technologickými vylepšeniami, ale tými najhorúcejšími funkciami sú podpora NFC, celodenné sledovanie tepovej frekvencie vrátane abnormálnej aktivity. Čerešničkou na torte je, že spoločnosti Huami sa podarilo vyvinúť senzor, ktorý je o 98% presnejší a zároveň o 80% úspornejší.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huami Amazfit 3
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 1.3“ AMOLED displejom s rozlíšením 360 x 360 bodov. Okrem toho ďalšou technologickou novinkou je vstavaná osobná asistentka Xiaomi Ai, ktorá dokáže spolupracovať so zariadeniami z produktovej línie Mijia. Inými slovami prostredníctvom hodiniek dokážete ovládať viacero domácich spotrebičov.

Huami Amazfit 3_uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 11 rôznymi športovými módmi (napr. mód behu, chôdze, šplhania, tesinu,…), podporou GPS + GLONASS.

Huami Amazfit 3_3
Zdroj: produktová fotografia

Batéria týchto hodiniek sľubuje 5 dní v režime stand-by. Defakto rovnako u predošlej generácii. Čo sa týka ceny tak jedným z prvých obchodov kde sa objavili je e-shop Geekbuying, v ktorom stoja niečo málo pod 160€.

Huami Amazfit 3

Zdroj: vlastný, Xiaomi

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close