Sponzorovaný obsahXiaomi

Hlasom ovládateľná nočná lampa Xiaomi Mijia 2. generácie nebola nikdy lacnejšia!

Predvianočné zľavy vrcholia, tak prečo ich nevyužiť? Z aktuálnej ponuky sme si pre Vás vybrali exkluzívny zľavový kupón „SGMQGENM“na hlasom ovládateľnú nočnú lampu Xiaomi Mijia 2. generácie, ktorú môžete po uplatnení kupónu získať za fantastických 48,40 eur + doprava zdarma!

Dokonalá konektivita

Pripojiteľnosti sa v tomto prípade medze nekladú. Lampu môžete ovládať prostredníctvom klasickej aplikácie Mi Home, no kompatibilná je aj s platformou Apple Home Kit, tým pádom ju môžete ovládať z akéhokoľvek Apple zariadenia. Samozrejmosťou je možnosť ovládania priamo na zariadení, cez aplikáciu, alebo hlasom prostredníctvom hlasového asistenta Siri. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dokonalé osvetlenie

Telo lampičky je vytvorené z dokonale vytvarovaného materiálu, v ktorom sa svetlo s maximálnym svetelným tokom 400 lumenov rozkladá rovnomerne. Pri menšom jase (minimálny jas je na úrovni 2 lumenov) tak dokážete vytvoriť vynikajúcu romantickú atmosféru, ako aj výborné svetelné podmienky pre spánok. 

xiaomi mijia nocna lampa 2
Zdroj: Geekbuying

Množstvo inteligentných funkcií a nastavení

Ako to už pri inteligentných riešeniach od Xiaomi býva zvykom, nočná lampička Xiaomi Mijia ponúka množstvo nastavení a inteligentných funkcií, vďaka čomu si ju dokážete prispôsobiť presne podľa Vašich predstáv. Zmeniť si môžete nie len intenzitu, ale aj teplotu a farbu samotného svetla. Lampa taktiež podporuje viacero inteligentných funkcií ako Morning Wake Up, Sleep Helper a mnoho ďalších. 

Neodolateľná cena

Ako sme už spomínali na začiatku článku, nočná lampička Xiaomi Mijia 2. generácie je aktuálne dostupná v špeciálnej akcií za fantastických 48,40 eur. Pre zníženie cenovky ale musíte na konci objednávky zadať špeciálny zľavový kupón „SGMQGENM“ .

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close