Sponzorovaný obsahXiaomi

HIMO Z16 MAX – kompaktný elektrobajk s dojazdom až 80 km aktuálne v EÚ sklade s parádnou cenou

Jeden z najkompaktnejších modelov na trhu je momentálne dostupný v skvelej zľave s unikátnym zľavovým kupónom.

ýNenechaj si ujsť túto unikátnu akciovú ponuku na e-shope Geekbuying.com. Populárny skladací elektrický bicykel HIMO Z16 MAX, od odnože spoločnosti Xiaomi zameriavajúcej sa práve na predaj a vývoj elektrických bicyklov, si aktuálne môžeš kúpiť za cenu, aká tu tento rok ešte nebola! Pri kúpe mimoriadne kompaktného elektrobajku HIMO Z16 MAX s dojazdom až 80 km môžeš využiť zľavový kupón, ktorý zrazí cenovku bicykla ešte nižšie, pričom nechýba ani expresne rýchla bezplatná doprava z EÚ skladu.

Kompaktnosť na prvom mieste

himo z16 max zlozeny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Podobne ako pri ostatných modeloch značky HIMO, aj model HIMO Z16 MAX sa zameriava najmä na kompaktnosť. Bicykel je už tradične určený do mestských podmienok, od čoho sa odvíjajú aj jeho technické parametre. Elektrobajk je vyrobený z hliníkovej zliatiny, pričom samotnú konštrukciu bicykla je možné zložiť hneď na 3 miestach. Tieto dva aspekty tak z neho robia ideálnu mestskú skladačku pri každodennom dochádzaní. Bicykel totižto bezproblémovo zložíš za pár sekúnd a zmestíš ho aj do kufra menšieho vozidla. Pri presunoch napríklad v MHD a pod. ťa zase poteší nízka váha na úrovni iba 22,5 kg. Aj napriek malým rozmerom, hliníkovému rámu a menším kolesám s priemerom 16-palcov ponúka skladačka nosnosť na úrovni 100 kg.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
himo z16 max odpruzenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Keďže je model HIMO Z16 MAX určený primárne do mestských podmienok, výrobca sa zameral aj na bezpečnostné prvky bicykla, ktoré by nemali chýbať na žiadnom bicykli určenom do mestskej premávky. Obe kolesá sú vybavené kotúčovými brzdami. Tie zabezpečujú mimoriadne krátku brzdnú dráhu iba 4 m, respektíve 6 m na mokrom povrchu. Nechýbajú ani integrované LED svietidlá vpredu i vzadu či kopec odraziek pre zlepšenie viditeľnosti bicykla v tme. Pri jazde na rozbitých slovenských cestách určite poteší aj prítomnosť zadného odpruženia, ktoré zvyšuje komfort a stabilitu pri jazde na horších povrchoch.

himo z16 max bateria-min
Zdroj: Geekbuying.com

Dojazd pre celodenné jazdy

Po technickej stránke ponúka HIMO Z16 MAX pomerne nadštandardnú výbavu. V útrobách skladacieho rámu sa nachádza lítium-iónová batéria s kapacitou 10 Ah a nominálnym napätím 36 V. Spoločne s elektromotorom s výkonom 250 W ponúka pohonná sústava čisto elektrický dojazd až 55 km pri maximálnej rýchlosti 25 km/h. Pochopiteľne, k dispozícii je aj menej výkonný režim, ktorý predĺži elektrický dojazd až na 75 km. Nechýba ani štandardný režim elektrickej dopomoci, kedy je možné predĺžiť dojazd bicykla aj na viac ako 80 km.

himo z16 max displej-min
Zdroj: Geekbuying.com

Elektrický bicykel HIMO Z16 MAX momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com Pri uplatnení zľavového kupónu „7FNMTHNU zrazíš jeho akciovú cenu ešte nižšie na 649,99 eur! Pri objednávke nezabudni zvoliť dopravu z EÚ skladu, ktorá je úplne bezplatná. Tovar tak bude doručený expresne rýchlo do 7 pracovných dní. Týmto typom dopravy sa zároveň vyhneš aj zbytočným poplatkom ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close