Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

HIMO V1 Plus – ideálna elektrická skladačka do mesta s cenovkou, ako bežná elektrická kolobežka

Tento kompaktný elektrický bajk ako ušitý na mestské podmienky aktuálne kúpiš už za skvelých 453,75 eur s bezplatnou dopravou.

Hľadáš ideálny elektrický bicykel do mesta? Čo tak siahnuť po mimoriadne kompaktnom skladacom bicykli HIMO V1 Plus s elektrickým pohonom, ktorý schová väčšinu elektrických kolobežiek do vačku čo sa elektrického dojazdu týka? Samozrejme, o prípadnej bezpečnosti a pohodlní zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže bicykel je pre väčšinu z nás omnoho prijateľnejším mestským „presúvadlom“. 

HIMO V1 Plus s kupónom „GKB662S“ za 453,75 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dojazd na úrovni až 60 km

himo v1 plus 2
Zdroj: Geekbuying

Elektrický skladací bicykel HIMO V1 Plus je vybavený 36V batériou s kapacitou 7,8AH. V spolupráci s 250W elektromotorom dokáže batéria efektívne využívať nie len uloženú energiu, ale aj energiu od samotného „jazdca“. Pri úplnom využívaní elektromotoru tak môžeš počítať s dojazdom až 40 km. Väčšina majiteľov však určite využije tzv. elektrickú dopomoc, pri ktorej rastie dojazd na skutočne vynikajúce čísla. Z tohto modelu tak môžeš bezproblémovo „vyžmýkať“ až 60 km dojazdu pri elektrickej dopomoci. 

Štýlový dizajn a zaručené pohodlie

himo v1 plus
Zdroj: Geekbuying

Rám bicykla HIMO V1 Plus je vyrobený z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je bicykel nie len náramne pevný a odolný, ale zároveň dostatočne ľahký na to, aby ho bolo možné nosiť v prostriedkoch MHD, či vkladať do kufra auta. Výhodou skladacieho rámu je už spomínaná kompaktnosť pri prevoze, ktorú v tomto prípade zabezpečíš zložením riadidiel. Taktiež spomenieme aj prítomnosť pohodlnej sedačky, či veľkých 14-palcových kolies, čím je každodenné dochádzanie napríklad do práce mimoriadne pohodlné. 

Bezpečnosť nadovšetko

himo v1 plus 4
Zdroj: Geekbuying

Ako sme už naznačili vyššie, skladací bicykel môže byť pre veľkú časť z nás bezpečnejšou voľbou, ako bežná elektrická kolobežka. Práve model HIMO V1 Plus môže byť tou ideálnou voľbou, keďže na bezpečnosti mu pridávajú nie len spomínané kolesá, ale i kotúčové brzdy vpredu i vzadu. Tie zaručujú mimoriadne krátku brzdnú dráhu aj za mokra. 

HIMO V1 Plus s kupónom „GKB662S“ za 453,75 eur nájdeš na Geekbuying.com

Elektrický skladací bicykel HIMO V1 Plus momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 453,75 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pre zrazenie ceny však nezabudni využiť zľavový kupón „GKB662S“. Na záver pripomíname, že ku bicyklu sú momentálne dodávané aj dva bezplatné darčeky v podobe športovej šatky a kapsy na predné riadidlá

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close