SpravodajstvoXiaomi

Herný smartfón Xiaomi Shark je dostupný v Globálnej verzii za cenu, z ktorej sa ti zatočí hlava! Akcia končí už čoskoro

Milovníci mobilných hier by mali spozornieť. Aktuálne jeden z najvýkonejších smartfónov na trhu, Xiaomi Shark, ktorý má prívlastok herný smartfón je aktuálne dostupný v akciovej ponuke, ktorej len ťažko by ste hľadali konkurenciu. Objednať ho je možné z Lightinthebox.com bez toho, aby ste doplácali CLO či DPH.

Herný smartfón Xiaomi Black Shark

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem toho, že smartfón je ergonomický prispôsobený potrebám hráčov tak ponúka z hľadiska výkonnú to najlepšie čo na trhu možno dostať. Poďme však pekne po poriadku. Smartfón ponúka veľký 5,99“ IPSC LCD FULL HD+ displej (1080 x 2160 bodov) s pomerom strán 18:9 a s 16 miliónmi farieb. Predný displej sa tak chváli hustotou pixelov 403ppi a nechýba ani vysoká svietivosť 450 nitov. Samozrejmosťou je aj predný fotoaparát s rozlíšením 20MPx s veľkosťou pixelu 1.0μm a clonou  f/2.2.

Xiaomi Black Shark
Produktová fotografia

Z hľadiska hardwaru smartfón disponuje výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 845 s 8-jadrami s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,8GHz. O grafický náročné úlohy sa stará čip Adreno 630. Telefón ďalej disponuje 6GB RAM pamäte a až s 64GB úložným priestorom. Čerešničkou na torte je vodné chladenie, ktoré dokáže ochladiť procesor na úroveň 8 ° C čo určite ocenia vášniví mobilní hráči. Vďaka tomuto spôsobu riešenia odvádzania tepla sa zariadenie neprehrieva čo vo viacerých prípadoch môže spôsobovať spomalenie procesov či dokonca sekanie.

herny smartfon blask shark od xiaomi vodne chladenie
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón pritom uspokojí nie len hráčov, ale aj tých najnáročnejších používateľov, ktorí telefón využívajú napríklad aj za účelom fotografovania. Hlavná kamera totiž ponúka nie jednu, ale hneď dvojicu šošoviek s 12MP (clonu f/1,77) a 20MP (s rovnakou clonou).

Xiaomi Shark v praxi

PS: nezabudni zovliť dopravu  prostredníctvom ktorej sa vyhneš prípadnému CLU či DPH.

Xiaomi Blach Shark cena.jpg
Zdroj: vlastný

Herný smartfón Xiaomi Black Shark

Zdroj: Lightinthebox.com, úvodný obrázok: produktové obrázky, Youtube (Redskull)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close