Herné konzoly ANBERNIC RG35XX opäť s parádnou cenou vďaka zľavovým kupónom! Toto jednoducho nesmieš zmeškať

Kompaktné herné retro konzoly si zamiluje každý nadšenec nostalgických hier. Táto zábavka ťa pritom vyjde iba na pár eur.

anbernic rg35xx hra-min
Zdroj: YouTube @ANBERNIC

Uži si kopec nostalgickej zábavy s hernými konzolami od výrobcu ANBERNIC! Do sveta populárnych herných retro titulov sa môžeš ponoriť okamžite a zároveň s pomerne malou investíciou. Tak nad čím ešte váhaš? Konzoly ANBERNIC z radu RG35XX sú nabité tými najlepšími retro hrami, ponúkajú skvelú grafiku a najmodernejšie technológie. Ich cenovka začína na skvelých 42,36 eur a za dopravu nezaplatíš ani cent navyše!

ANBERNIC RG35XX

anbernic rg35xx 1-min
Zdroj: Geekbuying.com

Herná konzola ANBERNIC RG35XX je základným modelom výrobcu, ktorý ponúka skutočne výborné parametre a kompatibilitu s tými najlepšími retro hernými titulmi. Konzola sa pýši mimoriadne kompaktnými rozmermi a bezproblémovo ju zmestíš aj do vačku. Oproti svojim ozajstným „retro“ kolegom je ale vybavený veľkou 3,5-palcovou obrazovkou s rozlíšením až 640 x 480 pixelov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Klasického retro ducha dopĺňa aj samotné farebné vyhotovenie, či už hovoríme o klasickej retro šedej farbe alebo ovládacími tlačidlami na prednej i zadnej strane. Samozrejme, medzi nami sa už určite nájdu aj mladšie ročníky, ktorí na staré ovládanie a rozmiestnenie tlačidiel príliš zvyknutí nie sú. Túto kategóriu používateľov určite poteší možnosť pripojenia externého ovládača prostredníctvom 2,4 GHz bezdrôtového pripojenia. Takáto možnosť ovládania sa hodí aj v prípade prepojenia konzole s TV prostredníctvom HDMI výstupu.

anbernic rg35xx ilustracny-min
Zdroj: Youtube @Retro Game Corps, úprava: Vosveteit.sk

Samotná konzola je poháňaná výkonným 4-jadrovým procesorom Actions ATM7039S, ktorému sekunduje až 256 MB RAM. Zariadenie pritom beží na svižnom operačnom systéme postavenom na Linuxovom jadre. Ten je predinštalovaný priamo na dodanej microSD karte, ktorá ponúka celkovú kapacitu 64 GB. Z hľadiska výdrže batérie je k dispozícii až 2 600 mAh batéria poskytujúca dostatok šťavy pre zhruba 5 hodín hrania.

anbernic rg35xx zrkadlenie-min
Zdroj: Youtube @Retro Game Corps, úprava: Vosveteit.sk

Čo je však nepochybne najväčším ťahákom tejto konzole je práve ponuka širokej škály herných retro titulov. Operačný systém je vybavený až 14 rôznymi hernými emulátormi. V praxi sú tak k dispozícii hry dostupné na až 14 starých herných konzolách ako PCE, GB, GBC, ARCADE či PS1. Celý zoznam emulovaných zariadení je dostupný na stránkach výrobcu a predajcu Geekbuying.com.

ANBERNIC RG35XX Plus

anbernic rg35xx plus ilustracny-min
Zdroj: ANBERNIC

V prípade modelu ANBERNIC RG35XX Plus môžeme hovoriť o vylepšenej verzii vyššie uvedeného modelu RG35XX. Vizuálne sa jedná o takmer identickú hernú konzolu s malými dizajnovými zmenami. Drvivá väčšina podstatných zmien je totižto ukrytá pod samotnou kapotou hernej konzole – či už hovoríme o hardvérových parametroch alebo softvéri.

Najväčším dopingom prešli určite výkonnostné prvky, v tomto prípade procesor a RAM. Model s prívlastkom „Plus“ je vybavený výkonnejším 4-jadrovým procesorom Allwinner H700, ktorý pozostáva so špeciálnych jadier Cortex-A53. Poriadnemu CPU sekunduje v tomto prípade až 4-násobná porcia RAM, teda až 1 GB, pričom v tomto prípade sa jedná aj o rýchlejší a modernejší typ pamäte DDR4. Zväčšením prešla aj batéria, ktorej kapacita narástla na 3 300 mAh. V praxi je tak k dispozícii dostatok energie po dobu až 8 hodín.

anbernic rg35xx plus multiplayer-min
Zdroj: Geekbuying.com

Z používateľského hľadiska boli pridané aj ďalšie šikovné funkcionality, ako možnosť bezdrôtového pripojenia pomocou 5 GHz siete či Bluetooth 4.2 a bezdrôtové zrkadlenie obrazovky. Úplnou novinkou je aj možnosť multiplayer režimu s iným identickým zariadením po ich spárovaní. Poteší aj zväčšený zoznam podporovaných platforiem, pričom v tomto prípade bola pripísaná aj podpora herných titulov z platformy PSP.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre