Gravírovačka SCULPFUN S30 Pro Max a príslušenstvo za tie najlepšie ceny! Využi najnovšie zľavy na Gearberry.com

V najnovšej akciovej ponuke e-shopu Gearberry.com nájdeš zaujímavú skladbu produktov so zľavovými kupónmi a bezplatnou dopravou.

sculpfun s30 pro max ilustracny-min
Zdroj: YouTube.com @Daniele Tartaglia

Užite si neprekonateľný výkon, presnosť a efektivitu s laserovou gravírovačkou SCULPFUN S30 Pro Max. Ak patríte medzi skúsenejších laserových gravírovačov, nemáte nad čím otáľať. Je čas posunúť svoje projekty na úplne novú úroveň a otvoriť ďalšie dvere do sveta vašich tvorivých ambicióznych projektov. S modelom SCULPFUN S30 Pro Max sú aj tie najambicióznejšie projekty vytvorené ľavou zadnou, pričom jej aktuálne najsilnejšou stránkou je bezkonkurenčne nízka cenovka na e-shope Gearberry.com.

Najnovšie zľavy na Gearberry.com!

V akciovej ponuke e-shopu Gearberry.com aktuálne nájdete hneď desiatky zľavnených produktov, pričom najväčším trhákom je bezpochyby práve spomínaná laserová gravírovačka SCULPFUN S30 Pro Max. So zľavovým kupónom „GB20OFF“ môžete aktuálne ušetriť až 20 USD navyše oproti pôvodnej zľave. Nechýba ani bezplatná doprava z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pri objednávke určite nezabudnite ani na ponuku cenovo zvýhodneného príslušenstva, ktoré je taktiež dostupné za tie najnižšie ceny!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Sculpfun S30 Pro Max – aj pre industriálne využitie

sculpfun s30 pro max 2-min
Zdroj: Youtube.com @Buster Beagle 3D

Objavte revolučný výkon a neustávajúcu precíznosť s laserovou gravírovačkou SCULPFUN S30 Pro Max. Tento vysoko výkonný model je navrhnutý pre skúsených tvorcov, ktorí túžia po najlepšom výsledku za skvelú cenu. S jeho laserovým modulom dosahujúcim úžasných 20W, je gravírovačka pripravená na zvládnutie aj tých najnáročnejších projektov, či už ide o gravírovanie alebo rezanie rôznych materiálov.

sculpfun s30 pro max -min
Zdroj: Gearberry.com

S maximálnym výkonom kráča ruka v ruke tuhá a odolná konštrukcia, ktorá zabezpečuje mimoriadnu stabilitu počas celej práce. Hliníková konštrukcia podporuje až 50 kg, čo dáva gravírovačke schopnosť vyniknúť aj v náročných priemyselných prostrediach. Nech je úloha akokoľvek náročná, SCULPFUN S30 Pro Max sa s ňou vyrovná s ľahkosťou.

Vychutnajte si mimoriadne rozsiahlu gravírovaciu plochu s rozmernosťami až 410 x 400 mm, ktorá otvára nové možnosti tvorby. Vďaka veľkému gravírovaciemu priestoru môžete realizovať rozsiahle a komplexné projekty bez obmedzení. Aby sme vám ušetrili čas, vybavili sme Sculpfun S30 Pro Max rýchlym a efektívnym pohonom v oboch osiach. Rýchlosť gravírovania je až 5-krát vyššia vďaka pokročilému chladiaciemu systému so vzduchovým kompresorom s prietokom vzduchu až 30L za minútu.

Zľavnené príslušenstvo za najlepšie ceny

Ako sme už spomenuli v úvode, na e-shope Gearberry.com nenájdete iba laserové gravírovačky, 3D tlačiarne a podobné produkty. V aktuálnom tornáde letných akcií nájdete aj desiatky zaujímavých produktov, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo výbave každého domáceho kutila.

Krimpovacie kliešte KAIWEETS KDC01

Tieto krimpovacie kliešte sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú spoľahlivé lisovanie žilových koncoviek s rozsahom od 0,25 do 10 mm². Kliešte majú pohodlný mechanizmus s rýchlym uvoľnením a umožňujú prispôsobenie sa rôznym izolovaným aj neizolovaným káblom v rozsahu od 0,34 do 10 mm² (22-8 AWG). Sú vhodné pre rôzne údržbové práce v dielňach, automobilovom priemysle a elektrotechnických podnikoch.

Multimeter KAIWEETS HT118A

KAIWEETS HT118A Multimeter je univerzálnym nástrojom pre presné merania napätia, prúdu, odporu, teploty, kapacity, frekvencie, diód a kontinuity. S jednoduchým dialkovým prepínaním funkcií a automatickým nastavením rozsahu, poskytuje ľahké ovládanie. S veľkým 2.9″ LCD displejom a podsvietením umožňuje pohodlné čítanie hodnôt. Multimeter disponuje bezdotykovým testovaním napätia, zabudovanou baterkou, a ďalšími praktickými funkciami. Zabezpečený je dvojitými keramickými poistkami a ochranným obvodom. Hodnotenie IEC CAT III 1000V a CAT IV 600V a certifikácia CE a RoHS zaručujú bezpečné použitie.

Infračervený teplomer KAIWEETS Apollo 7

KAIWEETS infračervený teplomer je určený na meranie teploty povrchu neživých objektov s vysokou presnosťou ±2% za 0,5 sekundy. Nepoužíva sa na meranie telesnej teploty. Je vhodný pre rôzne aplikácie vrátane varenia, domácej údržby, diagnostiky HVAC a merania teploty vody. Disponuje jednoduchým LCD displejom s podsvietením a funkciou MAX/HOLD, prepínaním jednotiek, indikáciou nízkeho stavu batérie a automatickým vypnutím po 30 sekundách. Má aj funkciu výstrahy pri vysokých/nízkych teplotách a nastaviteľný emisný faktor pre presné meranie rôznych materiálov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre