Google oficiálne spúšťa odľahčený vyhľadávač Google Go aj v našich končinách. Dostupný je pre zariadenia s Androidom

Nemáš vo svojom smartfóne dostatok priestoru, poprípade ťa trápia pomalé dáta! Google konečne prináša riešenie

google go uvodny_opt
Zdroj: Google

Odľahčený vyhľadávač Google Go, ktorý je už dnes dostupný pre takmer všetky zariadenia s Androidom v našich končinách, má priniesť riešenie pre majiteľov smartfónov s obmedzeným úložiskom, poprípade pre majiteľov smartfónov, ktorých trápi pomalé internetové pripojenie. Nový vyhľadávač si od svojho klasického súrodenca vypožičal množstvo skvelých funkcií, pričom ich všetky schoval do aplikácie s veľkosťou iba 7 MB. O dostupnosti aplikácie informovala spoločnosť Google vo svojom najnovšom blogu.

„Získajte odpovede rýchlo a spoľahlivo pomocou služby Google Go, a to aj pri pomalých pripojeniach a smartfónoch s nedostatkom miesta. Pri veľkosti 7 MB je možné rýchlo stiahnuť a šetriť miesto v telefóne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Píšte menej, objavte viac. Ušetrite čas poklepaním priamo na trendy otázky a témy alebo pomocou hlasu povedzte, čo hľadáte.

Nechajte Google čítať. Namierte fotoaparát na text alebo si vypočujte akúkoľvek webovú stránku. Slová sú pri čítaní zvýraznené, takže ich môžete ľahko sledovať.

Vyhľadávajte a prekladajte pomocou fotoaparátu. Vidíte slovo, ktorému nerozumiete na značke, formulári alebo výrobku? Pomocou objektívu Google stačí nasmerovať fotoaparát na jeho preklad alebo vyhľadávanie.

Všetko, čo potrebujete v jednej aplikácii. Ľahko a rýchlo pristupujte k svojim obľúbeným aplikáciám a webom, ako aj k obrázkom, videám a informáciám o veciach, na ktorých vám záleží – to všetko z Google Go.“

Aplikáciu Google Go si môžete na svoje Android zariadenie stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Google Go
Google Go
Developer: Google LLC
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre