APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google Lens: Toto je 6 tipov, ako Vám môže táto inteligentná aplikácia zmierniť zhon v predvianočnom období

Google Lens: Kupovanie darčekov, venovanie sa rodine,... Predvianočný zhon je na jedného človeka naozaj veľa, no takto si ho môžete zmierniť.

Počas blížiacich sa sviatkov dokáže kamera vášho smartfónu urobiť oveľa viac, než len zachytiť najkrajšie momenty. Nech už ste kdekoľvek, či už na cestách, alebo tuho rozmýšľate nad darčekmi pre vašich blízkych, tu je 6 spôsobov, na ktoré upozorňuje spoločnosť Google, ako vám môže Google Lens pomôcť.

Vylepšite svoj štýl

Ak potrebujete radu ako sa obliecť na vianočné večierky, skúste túto aplikáciu. Namierte svoj foťák na časť oblečenia a okamžite sa vám zobrazia výsledky. Dozviete sa, čo si ostatní obliekajú ku vášmu obľúbenému svetru a ako možno jednotlivé časti oblečenia kombinovať.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Google Lens - typ na oblečenie
Zdroj: Google

Nájdite vhodné darčeky

Našli ste niečo, čo sa vám páči? Google Lens vám umožní nájsť podobné produkty a dokonca ich zoradiť podľa ceny.

Google Lend - vyhladanie produktov
Zdroj: Google

Sledujte svoje objednávky

Nakupovanie darčekov je zábava, avšak v množstve objednávok sa dá ľahko stratiť. Ak však obrátite objektív na sledovacie číslo objednávky, rýchlo získate prehľad o tom, kde sa vaše balíky nachádzajú.

Google Lens sledovanie zasielok
Zdroj: Google

Vyskúšajte prekladač

Učiť sa cudzie jazyky je náročný a vo väčšine prípadov aj zdĺhavý proces. Ak sa chystáte cez Vianoce na dovolenku, nezabudnite si smartfón doma. Google Lens totižto ponúka aj funkciu prekladača, ktorý vám okamžite preloží každý cudzí text.

Google Lens - prekladac
Zdroj: Google

Objednajte si to najlepšie jedlo

Ak sa ocitnete na oslave v reštaurácii, niekedy sa neviete rozhodnúť čo si objednať. To nie je žiaden problém, namierte Google Lens na obedové menu a zobrazia sa vám najvyberanejšie jedlá. Kliknite na ne a zobrazia sa aj fotografie.

Google Lens - ako vyzera jedlo
Zdroj: Google

Kopírujte ručne napísaný text

Google Lens dokáže skopírovať ručne napísaný, alebo tlačený text. Ak máte dlhé heslo od Wi-Fi, nákupný zoznam, ktorý potrebujete niekomu poslať, alebo kód na darčekovú kartu, už nemusíte ručne prepisovať všetky písmenká do vášho mobilu. Namierte foťák a jednoducho si text skopírujte.

Google Lens - kopirovanie textu
Zdroj: Google
Google Lens
Google Lens
Developer: Google LLC
Price: Free
Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close