Google do aplikácie Fotografie prináša novú zaujímavú funkciu

Google pridáva do aplikácie Fotografie zaujímavú funkciu, vďaka ktorej si budete môcť ku fotografiám vytvoriť súkromný chat.

Google fotky
Zdroj: Vosveteit.sk

Google pridáva pre používateľ aplikácie Fotografie ďalšiu zaujímavú funkciu, ktorá umožňuje nie len zdieľať vytvorené snímky, ale hlavne o nich konverzovať s Vašimi priateľmi či rodinou.

Nová funkcia v aplikácii Google Fotky, ako môžete vidieť nižšie, prináša možnosť okrem zdieľania fotografie, aj možnosť vytvorenie súkromného chatu priamo v rozhraní aplikácie so zdieľanou osobou, resp. osobami. Rovnako ako v prípade iných chatovacích platforiem, tak aj aplikácia Google Fotky ponúka ich lajkovanie a pridávanie ďalších komentárov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
direct-janvi-pixel4-space
Zdroj: Google

Google na svojich stránkach ďalej píše, že vďaka tejto funkcii si budete môcť  takto s Vami zdieľané fotografie aj následne uložiť do pamäte telefónu. Spoločnosť ďalej hovorí, že primárnou úlohou novo predstavenej funkcionality nie je nahradenie chatovacích služieb, ale zdieľanie zážitkov, o ktorých môžete s diskutovať.

Fotky Google
Fotky Google
Developer: Google LLC
Price: Free

Spoločnosť plánuje funkciu začať uvoľňovať v priebehu budúceho týždňa, a to  nie len pre smartfóny, vrátane iOS zariadení, ale aj pre webové rozhranie aplikácie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre