Galaxy Note 20 a nová skladačka Galaxy Fold 2 od Samsungu budú údajne predstavené už 5. augusta

Po boku nových vlajkonosičov však bude predstavená hŕstka ďalších doplnkov a dvojica tabletov Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Note 10+
Zdroj: Youtube (SuperSaf)

Spoločnosť Samsung plánuje aj napriek stále prebiehajúcej koronavírusovej pandémii predstavenie naozaj obrovského množstva produktov, informuje zahraničný portál Gizmodo, ktorý sa odvoláva na viacerých zaoceánskych leakerov. Juhokórejský technologický gigant má údajne v pláne predstaviť už 5. augusta hneď niekoľko vlajkových smartfónov, ale aj ďalšie technologické novinky, ktorých predstavenie by si rozhodne nemal nechať ujsť žiadny nadšenec najmodernejších technológií.

Nová séria Galaxy Note 20 a ďalšia skladačka

Ako informoval zahraničný leaker a tipster Ice Universe na sociálnej sieti Weibo, Samsung má údajne v pláne predstaviť novú produktovú radu smartfónov Galaxy Note 20 už 5. augusta, čiže o necelé dva mesiace. Po boku smartfónov Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 + / Ultra však budú predstavené ďalšie, pomerne nečakané zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ice Universe spomína nové zariadenia ako Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, či dvojicu tabletov Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+. Očakávame aj predstavenie viacerých doplnkov, pričom momentálne jediným „potvrdeným“ produktom sú nové Galaxy Watch 2, ktoré však zrejme doplnia aj ďalšie nositeľné zariadenia (slúchadlá, či náramky).

Veľkosť displejov opäť narastie

I keď v súčasnosti príliš veľa technických detailov a špecifikácií o pripravovaných smartfónoch zo série Galaxy Note 20 nevieme, už dnes je jasné, že v Samsungu pracujú na ešte väčších displejoch so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Ako už v minulosti informovali viacerí zahraniční leakeri, displej základného Note 20 porastie na už naozaj veľkých 6,42-palcov s rozlíšením 2345 x 1084 pixelov s hustotou pixelov na úrovni 404 PPI. Obrazovka väčšieho modelu Galaxy Note 20 + / Ultra pritom porastie až na 6,87-palcov, pričom ponúkne úctyhodné rozlíšenie 3096 x 1444 pixelov s hustotou 497 PPI. Veľký otáznik však stále visí nad označením Galaxy Note 20 Ultra, keďže tento model zrejme v tomto roku nevidíme a môžme očakávať, že nový Galaxy Fold 2 bude práve akýmsi „Ultra“ modelom nového radu Galaxy Note 20.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre