AppleSpravodajstvo

Facebook uvoľnil tmavý režim pre svoju mobilnú aplikáciu. Zatiaľ však len pre obmedzený počet používateľov

Dostupnosť tmavého režimu hlásia zatiaľ používatelia iOS

Portál 9to5mac.com upozorňuje na to, že spoločnosť Facebook začala s distribúciou tmavého režimu pre ich mobilnú aplikáciu. Podľa dostupných správ, s ktorými prichádza, tmavý režim začali evidovať používatelia zariadení iPhone a iPad.

Portál ďalej píše, že tmavý režim, tak ako v minulosti bolo iniciované, tak prichádza so šedým sfarbením v rôznych odtieňoch. Zároveň dodáva, že tmavý režim je možné aktivovať v rámci sekcie „Nastavenia a súkromie“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupnosť aktualizácie stihla potvrdiť už aj samotná sociálna sieť, ktorá však dodala, že tmavý režim je aktuálne dostupný len pre malé percento používateľov naprieč celým svetom, pričom bližšie nešpecifikovala, či ide len iOS používateľov, alebo aj o Android používateľov. V súčasnosti však bohužiaľ nevieme, kedy tmavý režim bude dostupným pre všetkých. Do úvahy totiž prichádza aj to, že Facebook aktuálne testuje na vybranej vzorke používateľov funkčnosť tmavého režimu vrátane kompatibility s jednotlivými zariadeniami.

V súčasnosti tmavý režim je dostupný v rámci aplikácií spoločnosti v službách Messenger, Facebook Lite, WhatsApp a Instagram. Poslednou mobilnou aplikáciou, kde tento režim absentuje, je práve hlavná aplikácia spoločnosti, a to aj napriek tomu, že desktopová verzia sociálnej siete už disponuje týmto režimom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close