HuaweiSpravodajstvo

EXKLUZÍVNE: Huawei reagoval na naše otázky týkajúce sa dostupnosti zariadení z produktovej línie Mate 30 na slovenskom trhu

Huawei pre náš portál Vosveteit.sk reagoval na otázky týkajúce sa dostupnosti produktovej línie zariadení Huawei Mate 30 na Slovensku.

Dnešný deň bol malým sviatkom pre fanúšikov spoločnosti Huawei. Dôvodom je predstavenie novej produktovej rady smartfónov Mate 30. My sme Vám niekoľko hodín spätne  priniesli bližšie informácie ohľadne zariadenia Mate 30 Pro, ktoré je z nášho pohľadu  smartfónom z kategórie inovatívnych. Huawei totiž priniesol nový typ zaobleného displeja, nový typ fotoaparátu, ktorý pravdepodobne opäť ovládne DXOMARK rebríček v najbližších týždňoch či 5G procesor, aký sme doteraz nevideli.

Budú Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro dostupné na Slovensku?

V priebehu dnešného dňa sme  mohli vo viacerých médiach čítať, že zariadenia z produktovej línie Mate 30 nebudú na Slovensku a ani v Česku dostupné. Nám to nedalo a opýtali sme sa slovenského zastúpenia spoločnosti na to, či zariadenia produktovej línie smartfónov Mate 30 budú dostupné na Slovensku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Konkrétne sme sa opýtali:

“Prosím, dovoľte sa mi opýtať na dostupnosť zariadenia na Slovensku. Viacerými médiami prebehla správa, že telefón sa nebude u nás predávať. Vedeli by ste sa nám k tomu vyjadriť? Ak je to pravda, tak by nás zaujímal aj dôvod. Ak by to bolo možné, vedeli by ste sa nám k tomu vyjadriť čo najskôr? Radi by sme zaradili vyjadrenie aj do pripravovaného článku, kedy chceme odprezentovať prenos z predstavenia smartfónu.”

Na to sa nám zástupcovia spoločnosti vyjadrili, že odpoveď nám dajú až po predstavení smartfónu. Tak sa aj stalo.

Neskôr sme dostali odpoveď:

“Predaj Mate 30 série na Slovensku k dnešnému dňu (19.9.) nie je potvrdený ani vylúčený. Konečné rozhodnutie o uvedení produktov na slovenský trh zo strany Huawei by malo prísť v najbližších týždňoch.”

Hoci odpoveď nie je jednoznačná, tak ako môžete čítať odpoveď nie je ani “áno” a ani “nie”, tak nádej, že produktová línia smartfónov sa bude predávať aj na Slovenku, stále žije.

Huawei, veríme, že sa rozhodnete správne!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close