Elektrická zubná kefka Oclean F1 – výdrž až 30 dní a inteligentné funkcionality aktuálne s 50% zľavou

Nenechaj si ujsť bleskový výpredaj na stránkach oficiálnych populárneho výrobcu dentálneho príslušenstva Oclean.

oclean f1 ilustracny
Zdroj: Oclean

Spoločnosť Oclean pôsobí na trhu s elektrickými zubnými kefkami a ďalším dentálnym príslušenstvom už niekoľko rokov. Patrí medzi špičku trhu, najmä ak sa chceme zameriavať na pomer medzi výkonom a cenou produktov. V ponuke výrobcu nájdeme od najšpičkovejších modelov za niekoľko desiatok eur aj modely, ktoré sú cenovo omnoho prívetivejšie a zrejme pre väčšinu z bežných používateľov aj omnoho logickejšou voľbou. To je aj prípad elektrickej zubnej kefky Oclean F1. Tá totižto svojou cenou mieri práve na bežných používateľov, no jej technické špecifikácie rozhodne nijako nezaostávajú za jej drahšími súrodencami a konkurentmi. 

Oclean F1 už za 20,95 eur s bezplatnou dopravou nájdete TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oclean F1 – minimalistický každodenný pomocník

oclean f1
Zdroj: Oclean

Elektrická zubná kefka Oclean F1 zaujme už pri prvom pohľade. Minimalistický dizajn je už akýmsi rukopisom tejto ostrieľanej značky. Na svoje si tak neprídu len technologickí nadšenci, ale aj ľudia s citom pre nerušivý dizajn. Výrobca v tomto prípade vsadil na dve čisté vyhotovenia v tmavom modro-čiernom štýle alebo pastelovej modrej farbe. 

oclean f1 vodotesnost
Zdroj: Oclean

Po technologickej stránke siahol výrobca po overených a najmä efektívnych riešeniach. Samotný čistiaci proces má z technologického hľadiska na starosti motorček s vysokou efektivitou a naozaj tichým chodom. Pri maximálnom výkone dokáže pracovať až na 36 000 otáčok za minútu, čo mu však neuberá z odolnosti. Tá je výrobcom odhadovaná na 5 000 hodín, čo je pochopiteľne viac, než dosť. 

oclean f1 cistiaca hlava
Zdroj: Oclean

O detailné čistenie chrupu sa stará certifikovaná čistiaca hlavica so špeciálne nadizajnovanými 3D štetinkami. Aj v prípade tohto modelu siahol výrobca po overených kvalitných štetinách DuPont. Tie zaručujú skvelé vyčistenie aj tých najväčších zákutí, pričom sa dokážu efektívne prispôsobiť každému typu chrupu. 

Samozrejmosťou modernej elektrickej zubnej kefky, vhodnej na každodenné používanie, je aj jednoduché ovládanie, nízka hmotnosť a dlhá výdrž batérie. Čo sa týka ovládania, kefka disponuje iba 1 multifunkčným tlačidlom a nenápadnou LED plochou pre informáciu o stave batérie a aktuálne zvolenom režime čistenia. Pohodlie počas čistenia zubov na dennej báze zaručuje spomínaná nízka hmotnosť iba 98 gramov, ale aj skutočne dlhá výdrž batérie na úrovni až 30 dní. Na dovolenky, či aj niekoľko týždňové výlety tak so sebou nemusíte nosiť žiadne dodatočné príslušenstvo, čo je skutočne veľkou výhodou. 

Oclean F1 už za 20,95 eur s bezplatnou dopravou nájdete TU

Elektrickú zubnú kefku Oclean F1 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke priamo na oficiálnych stránkach výrobcu Oclean. V špeciálnom bleskovom výpredaji môže byť kefka vaša už za luxusných 20,95 eur. Skvelou správou je, že v cene je zahrnutý aj štartovací balíček s 4 náhradnými čistiacimi hlavicami. Poteší aj bezplatná doprava bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo alebo DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre