Ceny tých najlepších elektrických kolobežiek značky KUGOO opäť padajú! Toto by si rozhodne nemal zmeškať

Základný mestský model so skromným dojazdom, či výkonná mašina, ktorá pohodlne nahradí skúter? Ponuka výrobcu KUGOO je naozaj široká.

kugoo g2 pro
Zdroj: Geekbuying.com

Cestovanie na elektrických kolobežkách dáva v mestských podmienkach čoraz väčší zmysel. Mestá sú čoraz viac preplnené autami, pričom cestovanie MHD nemusí byť vo všetkých prípadoch najpohodlnejším spôsobom dopravy. Častokrát aj ku zastávkam MHD treba dochádzať, či už bývate priamo v meste, alebo do mesta dochádzate. Riešením by tak mohla byť práve elektrická kolobežka, ktorá Vás môže dopraviť nie len priamo na plánované miesto, ale v prípade väčšej vzdialenosti aj na spomínanú zastávku MHD, autobusu, či na vlakovú stanicu. O pohodlnosti elektrickej kolobežky oproti klasickému mestskému bicyklu zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže ide o neporovnateľne odlišný spôsob dopravy bez nutnosti „pedálovať“ a potiť sa.

Donedávna však nebola kúpa elektrickej kolobežky taká dostupná, ako dnes. Donedávna o investícii do elektrickej kolobežky príliš veľa z nás ani neuvažovalo, no postupom času sa na trhu začali objavovať výrobcovia, ktorí sa snažili osobnú elektromobilitu priblížiť aj bežným spotrebiteľom. Jedným z takýchto výrobcov je aj spoločnosť KUGOO, ktorá na trhu pôsobí už niekoľko rokov a jej modely patria medzi najlepšie modely vo svojich cenových kategóriách. Dnes si preto spoločne predstavíme niekoľko skvelých modelov s cenovkami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

KUGOO Kirin S1 Pro – základný model s atraktívnou cenovkou

Elektrická kolobežka KUGOO Kirin S1 Pro je najdostupnejším modelom od tohto výrobcu určeným pre dospelých ľudí. Tento „tátoš“ v sebe ukrýva 350W elektromotor, čím je zabezpečená maximálna rýchlosť na úrovni 30 km/h. Vďaka batérii s kapacitou až 7.5 Ah sa dá z elektrickej kolobežky vyžmýkať až 30 km dojazdu.

Taktiež treba spomenúť, že táto kolobežka má vďaka prepracovanému dizajnu konštrukcie iba skvelých 13,65 kilogramov, pričom disponuje nosnosťou až 120 kg. S aktuálnou cenovkou iba 285,44 eur s bezplatným doručením z PL skladu pri uplatnení kupónu „GKB774S tak ide o jedného z najhorúcejších adeptov na kúpu v prípade, že hľadáte kolobežku ideálnu na presúvanie v rámci mesta.

KUGOO Kirin S1 Pro v super zľave nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO S1 Plus – vylepšená verzia za značný príplatok

I keď by mohol samotný názov KUGOO S1 Plus napovedať o niečo výkonnejšiu, či väčšiu verziu predošlej kolobežky, nie je tomu úplne tak. Prívlastok Plus v tomto prípade nesúvisí priamo s výkonom, či dojazdom samotnej kolobežky. Model KUGOO S1 Plus totižto ponúka identický elektromotor s maximálkou 30 km/h, no aj napriek väčšej batérií ponúka o niečo menší dojazd. Výrobca sa totižto v tomto prípade zameral viacej na bezpečnosť pri jazde a dizajnovú stránku kolobežky.

Oproti modelu S1 je totižto model S1 Plus bezpečnejší a pohodlnejší kvôli kratšej brzdnej dráhe (iba 5 metrov) a lepšiemu odpruženiu vďaka perforovaným kolesám. Pre niektorých môže byť výhodou aj krajšie spracovanie riadidiel kolobežky, kde sa tentokrát nachádza kompaktný zabudovaný displej, ako aj zabudované LED svietidlo priamo v konštrukcii. Keďže ide o stále čerstvú novinku na trhu, cenovka modelu je o niečo vyššia a momentálne sa pri použití kupónu GKB803S pohybuje na úrovni 328,69 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu.

KUGOO S1 Pro za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO KIRIN M4 – alternatíva do mesta i do terénu

Ak hľadáš kolobežku vhodnú aj na občasné offroadové jazdenie, poprípade hľadáš maximálny možný komfort pri doprave v meste, model KIRIN M4 je určite na zváženie. Jedná sa o nekompromisnú kolobežku, ktorá v tejto cenovej kategórii nemá takmer žiadnu konkurenciu. Veľké 10-palcové kolesá s protisklzovým dezénom a 500W elektromotor s maximálnou rýchlosťou 45 km/h a dojazdom 45 km by si v cenovke do 550 eur hľadal márne. 

Nehovoriac o ďalších parametroch, ktoré jednoducho nemajú obdoby. Na mysli máme napríklad masívne kotúčové brzdy s mimoriadne krátkou brzdnou dráhou. Spomenúť treba aj prítomnosť LED displeju a LED svietidiel, ako aj možnosť pripevnenia sedačky, čo určite ocení veľká časť záujemcov. Pri výbere môže zavážiť aj nosnosť kolobežky, ktorá je často limitujúcim faktorom. V tomto prípade je na úrovni až 150 kg, takže sa niet čoho obávať. Kolobežka ťa pritom momentálne vyjde na naozaj atraktívnych 553,59 eur s bezplatným doručením z poľského skladu

KUGOO KIRIN M4 už za 553,59 eur nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO KIRIN G1 – moderne vyzerajúca alternatíva

Predposlednou kolobežkou od výrobcu KUGOO na našom zozname je kúsok KIRIN G1. Už pri prvom pohľade na ňu je jasné, že sa jedná o kolobežku určenú skôr do mestských podmienok. Jej hlavnými silnými stránkami sú výkon až 500W s maximálnou rýchlosťou až 40 km/h s dojazdom 40 km a krásny uhladený dizajn. Nemali by sme však prehliadať ani ďalšie silné aspekty podporujúce bezpečnosť a pohodlie. 

Na mysli máme napríklad pohodlné 10-palcové pneumatiky s masívnym predným odpružením alebo prítomnosť pokročilého brzdného systému E-ABS, ktorý sa rozhodne môže hodiť práve v mestských podmienkach. Nemali by sme zabudnúť ani na zabudované LED svietidlá, kompaktný LED displej, či dokonca na zabudovaný kódový zámok priamo v tele kolobežky. Keďže sa jedná o najdrahší kúsok z aktuálnej ponuky, treba počítať s o čosi vyššou cenou, v tomto prípade na úrovni 769,84 eur. Doprava z poľského skladu je už tradične bezplatná. Pri objednávke však nezabudni na unikátny zľavový kupón „GKB650S.

KUGOO KIRIN G1 momentálne nájdeš v skvelej ponuke na Geekbuying.com

KUGOO G2 Pro – technologicky najvyspelejší model s maximálkou až 50 km/h

Aktuálne vrcholným modelom kolobežiek od spoločnosti KUGOO dostupný v horúcich výpredajoch na e-shope Geekbuying.com je kolobežka KUGOO G2 Pro. Ide o technologicky najvyspelejší model, ktorý zaujme najmä najnáročnejších zákazníkov. S výkonom až 800W, maximálnou rýchlosťou 50 km/h a dojazdom až 55 km vďaka 15 Ah batérii ide o bezkonkurenčnú kolobežku, ktorá si poradí aj s horšími terénmi a kopcami. 

Jej silnými stránkami sú aj viaceré bezpečnostné prvky v podobe kotúčových bŕzd na oboch kolesách, veľké rozšírené 10-palcové pneumatiky s výrazným dezénom, ale aj LED osvetlenie. Z pohľadu pohodlia netreba zabúdať na širokú 8-palcovú spodnú platformu, ktorá ponúka dostatočnú oporu aj pri rýchlej jazde. Jej obrovskou prednosťou oproti všetkým vyššie spomenutým modelom jej aj unikátne odpruženie, ktoré už dýcha na krk násobne drahším konkurentom. Tohto tátoša momentálne nájdeš v skvelej zľave na e-shope Geebuying.com. Vďaka kupónu „GKB809S“ zrazíš jeho cenu na 839,99 eur, pričom aj v tomto prípade je k dispozícii expresne rýchla doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov

KUGOO G2 Pro za neodolateľnú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre