Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tieto chytré elegantné hodinky Lenovo Watch X Plus momentálne kúpiš takmer za polovicu z pôvodnej ceny!

Po dizajnovej stránke sú hodinky Lenovo Watch X Plus jedny z najkrajších inteligentných hodiniek do 50 eur

Myslíš si, že spojenie starej dobrej klasiky a digitálnych technológií nemôže byť krásne a zároveň funkčné riešenie? Ak áno, Lenovo Watch X Plus ťa takmer okamžite presvedčia o úplnom opaku. Kožený remienok, bledý dizajn, rímske číslice a tie najmodernejšie technológie – áno, to všetko Lenovo Watch X Plus ponúkajú a aktuálne sú dostupné za necelých 32 eur s bezplatnou dopravou. 

Akciovú ponuku na hodinky Lenovo Watch X Plus nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Lenovo Watch X Plus – digitálne klasiky

Ako sme už spomínali, hlavnú dizajnovú črtu vytvára bledé telo z ocele a hnedý kožený remienok. Elegantný a štýlový dizajn je doplnený ale o funkčné prvky, vďaka ktorým sú hodinky naozaj vhodné do akýchkoľvek podmienok. Nie je to len vodotesnosť 8ATM až do 80 metrov, ale aj využitie tvrdeného zafírového skla, ktoré je nie len extrémne odolné a tvrdé, ale je zároveň ľahšie a priehľadnejšie, ako klasické sklá na hodinkách.

lenovo watch x plus zlate 2
Zdroj: Cafago

Najmodernejšie technológie v praxi

A aké inteligentné funkcie teda tieto hodinky ponúkajú? Keďže sú hodinky vybavené kvalitným OLED displejom, na jeho obrazovke sa môžu zobrazovať rôzne údaje, napríklad ako aktuálna výška, tlak, teplota, či tep. Hodinky si ale musia neustále udržiavať elegantný imidž, čiže neočakávajte zobrazovanie SMSsiek, či hovorov. Na takéto upozornenia slúži aktívne vibrovanie, poprípade malá notifikačná ikona zobrazovaná na displeji.

Profesionálna konektivita

Klasikou inteligentných hodiniek je, samozrejme, bezdrôtové pripojenie ku smartfónu prostredníctvom najnovšieho štandardu Bluetooth 5.0. Aplikácia, ktorá ponúka množstvo štatistík, či monitoringu športových aktivít, je dostupná ako pre Android, ako aj iOS.

lenovo watch x plus zlate 3
Zdroj: Cafago

Hodinky Lenovo Watch X Plus sú momentálne dostupné na e-shope Cafago.com, ktorý ich ponúka za naozaj skvelých 31,88 eur s bezplatnou dopravou z čínskeho skladu. 

Akciovú ponuku na hodinky Lenovo Watch X Plus nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close