Dron LS-25 – malý skladací dron s Full HD kamerou vhodný pre začiatočníkov za skvelú cenu

Kúpa kvalitného kompaktného dronu nebola nikdy dostupnejšia! Tento skvelý skladací dron kúpiš už za skvelých 67,99 eur.

dron ls-25 ilustracny
Zdroj: Cafago

Malé kompaktné drony, s ktorými si hravo zalietajú aj úplní amatéri, sú stále populárnejšie. Môže za to nie len narastajúci počet výrobcov na trhu, ale najmä ich cenové zvýhodnenie oproti ostatným výrobcom, ktorí sú na trhu už niekoľko rokov. Dostupnejšie modely na trhu častokrát prinášajú nové technológie aj do rúk úplných začiatočníkov, čím vo väčšine prípadov uľahčujú ich používanie. Kvalitná technika spojená s intuitívnym ovládačom a nízkou cenovkou je častokrát najväčším ťahákom pri vyberaní svojho prvého dronu. Preto vám dnes dávame do pozornosti kompaktný dron LS-25, ktorý spĺňa všetky vyššie spomenuté atribúty. Aktuálne ho totižto nájdete za skvelých 67,99 eur s bezplatným doručením na e-shope Cafago.com. 

Dron LS-25 za skvelých 67,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadpriemerné špecifikácie

Ako sme už viackrát spomenuli, dron LS-25 sa vyznačuje najmä svojou kompaktnosťou. Vďaka skladaciemu dizajnu ho zmestíte naozaj kdekoľvek, keďže v zloženom stave má rozmery iba 17 cm x 14 cm x 6 cm. V balení dronu však nájdete aj šikovnú prenosnú tašku, ktorá sa určite bude hodiť pri ceste na dovolenku, či pri výlete do prírody, kde by ste chceli natočiť zábery z vtáčej perspektívy. 

dron ls-25 nasledovanie
Zdroj: Cafago

Keďže sa nejedná o profesionálny dron, výrobca vsadil na overenú, no za to kvalitnú fotografickú výbavu. Hlavná kamera totižto umožňuje nahrávanie videa vo Full HD rozlíšení, no pri vytváraní fotografií môžte počítať s väčšími detailami, keďže fotografie sú zachytávané v 4K rozlíšení. K dispozícii je aj spodná Full HD kamera, ktorá tiež umožňuje nahrávanie, no primárne slúži pre optickú stabilizáciu a navigáciu. 

dron ls-25 bateria
Zdroj: Cafago

Veľkou prednosťou dronu LS-25 je taktiež výdrž na jedno nabitie batérie, ktorá disponuje kapacitou 1 600 mAh. Výrobcovi sa totižto podarilo vyžmýkať z batérie naozaj maximum, čo zaručuje chod po dobu až 18 minút. Za takýto údaj by sa nehanbili ani násobne drahší konkurenti od prémiových výrobcov, keďže kompaktné drony zväčša príliš dlho nevydržia. 

dron ls-25 balenie
Zdroj: Cafago

Amatérski „piloti“ vo väčšine prípadov vyhľadávajú drony, ktoré je možné ovládať pomocou intuitívneho ovládača. To je presne prípad aj dronu LS-25, ktorý zároveň umožňuje pripojenie smartfónu priamo na ovládač. Tým je používateľovi umožnené neustále sledovať priamy prenos z dronu, vytvárať zábery, či používať pokročilé funkcie. Spomenieme automatický návrat do východiskového bodu, nasledovanie osoby či iného objektu, GPS navigácia, let po vopred určených bodoch na mape, či automatický návrat v prípade slabej batérie, alebo pri odídení z dosahu ovládača. 

Dron LS-25 za skvelých 67,99 eur nájdeš na Cafago.com

Dron LS-25 so skladacím dizajnom momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com už za skvelých 67,99 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov navyše. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre