Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nemíňajte stovky eur za Vášho prvého drona. Na začiatok Vám bohato postačí aj tento dron za pár €

Chcete si splniť Vaše detské sny a aspoň na chvíľu sa chcete stať pilotom? Pokiaľ ste ešte v lietaní začiatočník, neodporúčame Vám vyhadzovať zbytočné stovky eur na drahé drony, ktoré by na prvý pokus zrejme skončili v Dunaji alebo zachytené na strome. Na prvé pokusy Vám určite postačí aj malý dron HR SH5HD, ktorého cena je momentálne osekána o rovných 50%.

Malý šikovný dron pre začiatočníkov za akciovú cenu nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron HR SH5HD takmer za babku

Cenovka tohto dronu je momentálne na najnižšej hranici, presnejšie ide o cenu menšiu ako 50 eur spolu aj s poštovným (Postal Service – Tracking) a poistením pred doplácaním CLA Či DPH. Za túto atraktívnu sumu ponúka dron celkom slušnú výbavičku a inteligentné funkcie, ktoré sa pri prvom lietaní určite zídu. Najprv si teda povedzme o parametroch tohto dronu. Dron je vybavený kvalitnou HD kamerou, ktorá je zachytená na kvalitnom gimbale, ktorý zaisťuje krásne stabilné zábery pri natáčaní videa. V útrobách dronu nájdeme 650mAh batériu, ktorá zabezpečuje až 10 minút letu.

Zdroj: Cafago.com

V balení dronu taktiež nájdeme aj vymakaný ovládač, ktorý ponúka množstvo inteligentných funkcií, vďaka čomu je lietanie s týmto dronom o niečo jednoduchšie. Namiesto ovládača taktiež môžete používať Váš smartfón, ktorý zároveň viete využiť aj ako obrazovku pre zobrazovanie live obrazu z kamery dronu. Na ovládači nájdete kopu tlačidiel, napríklad ako tlačidlo automatického návratu, zastavenia, pristátia alebo prepínač režimov, medzi rýchlym a pomalým režimom, ktoré sú určené pre profesionálov/ amatérov. Na smartfóne môžete taktiež pred lietaním vyznačiť dráhu, po ktorej sa má dron pohybovať a ten následne bez Vašej asistencie dráhu prejde.

Zdroj: Cafago.com

Dron je momentálne dostupný v 3 farebných prevedeniach s cenovkou dronu menej ako 50€ pričom čerešničkou na torte je, že v cene je už zahrnuté aj poistenie proti doplácaniu CLA a DPH (treba odškrtnúť „Add duty….“ ako je nižšie na obrázku). PS: ponúka je časovo limitovaná preto Vám odporúčame dlho neváhať.

dron do 45€ skvela cena
Zdroj: vlastný

Malý šikovný dron pre začiatočníkov za akciovú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close