Roboty od Boston Dynamics sa najnovšie naučili tancovať. Ide im to lepšie ako väčšine z nás

Zdroj: Youtube - Boston Dynamics

Väčšine našich pravidelných čitateľov určite nemusíme predstavovať spoločnosť Boston Dynamics, ktorá stojí za tými najpokročilejšími humanoidnými robotmi na svete. Na našej stránke o pokrokoch tejto spoločnosti informujeme celkom pravidelne, keďže takmer vždy nám ich videá vyrazia dych, poprípade sa na nich zasmejeme. Technologický pokrok je v prípade robotov od Boston Dynamics naozaj obrovský a spoločnosť nás v posledných mesiacoch doslova zaplavuje správami a videami o ich pokrokoch. Poďme sa teda spoločne pozrieť na najnovšie zručnosti, ktorými bol obdarený robot SpotMini.

Tancuje lepšie ako väčšina z nás

Kto by to bol povedal, že sa raz dostaneme do bodu, keď budú vedieť roboty vedieť tancovať lepšie ako ľudia? Ten zrejme práve nastal, keďže robot s menom SpotMini sa najnovšie naučil tancovať do rytmu známej pesničky Uptown Funk od Marka Ronsona a Bruna Mars a musíme zhodnotiť, že mu to ide naozaj dobre, priam fantasticky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Príde Vám to strašidelné? Nebojte sa, nieste sami

Ak aj Vám pripadajú roboty od spoločnosti Boston Dynamics strašidelné, ubezpečujeme Vás, že nie ste sami. Ich pohyby a schopnosti vyzerajú vo väčšine prípadov ako z hororového sci-fi filmu a mnoho ľudí si ich dokáže predstaviť so zbraňou v ruke. Čo na ne hovoríte Vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: Youtube – Boston Dynamics

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre