Tento dron, GoolRC T908W, aktuálne stojí menej ako 19€! Je stvorený na vybláznenie sa

GoolRC T908W _uvodny
Zdroj: produktová fotografia

Približne mesiac dozadu sme Vám priniesli recenziu na drona REDPAWZ R020, s ktorým sme sa doslova vybláznili. Nadchol nás z pohľadu konštrukcie a kvality vyhotovenia. Na druhej nás sklamal kamerou. Jeho nevýhodou však bola vysoká cena. A práve preto Vám dávame do pozornosti drona GoolRC T908W, ktorý je priam ako určený na vybláznenie sa, a čerešničkou na torte ešte je, že je veľmi skladný a vhodný na nosenie vo vrecku. 

GoolRC T908W RC Quadcopter

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron GoolRC T908W

Dron je zaujímavý z viacerých uhľov pohľadu. Určite nikomu neunikne jeho konštrukcia, ktorá sa radí do kategórie nezvyčajných. Skladá sa totiž z teľa a prídavných vrtúľ, ktoré sa k nemu pripájajú. Rovnako aj batéria. Vo výsledku je tak dron skvelé prenosný a tak sa zmestí aj do väčšieho vrecka nohavíc.

GoolRC T908W _1
Zdroj: produktová fotografia

Dron ponúka možnosť ovládania ako prostredníctvom smartfónu tak aj prostredníctvom dodávaného ovládača.  Doletová vzdialenosť tohto drona je do 40 metrov.

GoolRC T908W _3
Zdroj: produktová fotografia

Medzi ďalšie zaujímavé vlastnosti patria funkcie ako „Auto-Return home“, teda návrat do pôvodnej vzletovej pozície, plánovanie letu, možnosť „státia“ v jednej polohe a ďalšie.

GoolRC T908W _2
Zdroj: produktová fotografia

Dron ďalej disponuje 6-osovou stabilizáciou, ktorá je rarita v tejto cenovej kategórii. Okrem toho disponuje batériou s kapacitou 750mAh, ktorá sľubuje dobu letu do 8 minút. Dron zároveň ponúka aj kameru s rozlíšením 0,3MP, ale nebudeme Vás klamať. Na základe z predošlých recenzií a skúseností, sa jedná skôr len o „núdzovú“ kameru. Inými slovami, fotkami z tohto drona by ste sa nechválili pred návštevou.

GoolRC T908W _uvodny
Zdroj: produktová fotografia

V každom prípade je dron však zaujímavým, minimálne pre ľudí, ktorí uvažujú o kúpe drahšieho drona, a to len za účelom, aby zistili či ich bude baviť lietanie po okolí svojho domova dlhšie ako pár dní. Dron tiež poteší ľudí, ktorí sa chcú len vyblázniť do sýta.

GoolRC T908W RC Quadcopter

Ak vás dron zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre