Domáce prenosné Full HD projektory, ktoré dokonale nahradia televíziu. Objavte modely Wanbo T2 Max a Wanbo X5

Bezproblémovo nahradia bežné domáce smart televízory, no využiť sa dajú aj v kancelárii či na dovolenkách.

wanbo projektory ilustracny 2-min
Zdroj: Geekbuying.com

Posuňte svoje multimediálne zážitky v pohodlí domova na úplne inú úroveň. Pre pozeranie filmov, seriálov či TV na dennej báze nepotrebujete zbytočnú predraženú smart TV za stovky až tisícky eur. V bežnej domácnosti alebo kancelárii bohato postačuje alternatíva v podobe moderného inteligentného Full HD projektoru, ktorý dokonca v niektorých prípadoch ponúkne ešte väčší zážitok z pozerania filmov, ako bežná smart TV. Nehovoriac o cene niektorých modelov, ktorá je častokrát diametrálne odlišná od bežne dostupných televízií.

Jedným z cenovo dostupných výrobcov domácich projektorov je aj populárny zahraničný výrobca Wanbo. Ten má vo svojom portfóliu hneď niekoľko horúcich adeptov, ktorí rozhodne stoja za povšimnutie. Zo širokej ponuky by sme však vypichli dvojicu projektorov Wanbo X5 a Wanbo T2 Max, ktoré patria medzi najvšestrannejšie cenovo dostupné modely z ponuky výrobcu. Skvelou správou je, že tieto dva modely sú aktuálne dostupné na e-shope Geekbuying.com za zvýhodnenú cenu aj vďaka zľavovým kupónom. Nechýba ani bezplatná doprava z EÚ skladov bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Wanbo X5 – inteligentný Full HD projektor pre všetky účely

wanbo x5 2-min
Zdroj: Geekbuying.com

Projektor Wanbo X5 možno považovať za skutočného rivala s bežnými inteligentnými televíziami a to hneď z viacerých dôvodov. Hlavným dôvodom je však určite skvelé rozlíšenie 1080P Native, pričom projektor disponuje aj technológiami ako HDR10 či 4K dekódovaním. Slabou stránkou projektorov je často nízka svietivosť, to však nie je prípad tohto modelu. Svietivosť na úrovni 1 100 ANI lúmenov ďaleko prekračuje potrebné hranice pre dokonalý zážitok z filmov, dokonalých farieb, jasnosti obrazu a pod.

wanbo x5 -min
Zdroj: Geekbuying.com

K dispozícii je automatické zaostrovanie obrazu, široké spektrum farieb s kontrastom až 3 000:1 a integrovaná repro sústava pozostávajúca z dvojice 5W reproduktorov. Dokonalý zážitok z pozerania filmov a seriálov je tak naozaj zaručený. Pre neprerušovaný multimediálny zážitok je projektor vybavený aj najpokročilejším chladiacim systémom dual-vortex storm.

Čo sa pripojiteľnosti týka, k dispozícii je dvojica USB portov, HDMI vstup, AV vstup a jack pre slúchadlá. Po stránke bezdrôtového spojenia sa môžete spoľahnúť na osvedčené streamovacie kanály ako Apple Airplay, Windows Projection a ďalšie. Nechýba najnovší operačný systém Android TV 9.0, možnosť sťahovať obľúbené aplikácie či integrovaný hlasový asistent spoločnosti Google pre jednoduchšie ovládanie.

Wanbo T2 Max – všestrannejšia prenosná alternatíva

wanbo t2 max velkosti obrazu -min
Zdroj: Geekbuying.com

Domáci projektor Wanbo T2 Max patrí do kategórie najkompaktnejších Full HD projektorov na trhu. Váži iba skvelých 900 gramov, čo mu však nijako neuberá z kvality hardvéru a jeho ďalšej výbavy. Model Wanbo T2 Max ponúka štandardné rozlíšenie 1 920 x 1 080 pixelov, pričom projektor umožňuje zobrazovanie obrazu až do veľkosti skvelých 100 palcov. Veľkosť výsledného obrazu je pritom možné regulovať naozaj jednoducho, oddialením alebo priblížením projektora ku zobrazovacej ploche. Najnovšia generácia prichádza s vylepšeniami aj v podobe vyššej svietivosti až 450 ANSI lúmenov a automatický zaostrovaním vďaka umelej inteligencii.

wanbo t2 max pripojenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Aj napriek miniatúrnym rozmerom ale projektor prichádza aj s ďalšou dôležitou výbavou, ktorá by nemala pri modernom projektore chýbať. Spomenúť treba prepracované chladenie interných hardvérových súčastí, či integrované pripojenie Bluetooth umožňujúce spojenie so smartfónom. Nechýba ani možnosť pripojenia projektoru ku Wi-Fi sieti či fyzické pripojenie projektoru cez USB alebo HDMI.

Pri pozeraní filmov a seriálov určite používatelia ocenia aj prítomnosť pokročilého HI-FI audio systému integrovaného priamo v projektore. Ako aj pri bežných smart TV aj v prípade takéhoto kompaktného projektoru môžete počítať s integrovaným systémom Android TV vo verzii 9.0, ktorá v sebe prináša výhody v podobe vstavaných aplikácií ako Netflix, YouTube a mnoho ďalších.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre