Dokonale čistá domácnosť s vysávačmi Jigoo. Neváhaj využiť akcie v rámci Black Friday a ušetri desiatky eur

S ručnými vysávačmi Jigoo sa môžeš spoľahnúť na dokonalú čistotu celej domácnosti. Poradia si s matracmi aj chlpmi domácich miláčikov.

jigoo t600 ilustracny
Zdroj: JIGOO

Výpredaje v rámci Black Friday sú stále v plnom prúde a toto zľavové šialenstvo by si si rozhodne nemal nechať ujsť. Do zľavového šialenstva sa pridal aj stále populárnejší výrobca vysávačov Jigoo, ktorý opäť prináša viacero cenovo zvýhodnených modelov dostupných ako na stránkach výrobcu, tak aj na stránkach populárneho e-shopu Geekbuying.com.

geek black friday kupony-min (1)
Zdroj: Geekbuying.com

V najnovšej akciovej ponuke nájdeš hneď dvojicu ručných vysávačov určených ako pre vysávanie matracov, sedačiek a kobercov, tak aj pre starostlivosť o domácich miláčikov. Pri objednávke môžeš využiť bezplatnú dopravu z lokálneho poľského skladov, aktuálne zľavy ako aj dodatočné zľavové kupóny, s ktorými ušetríš ďalšie dodatočné eurá.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

JIGOO T600 – dokonalé hĺbkové čistenie matracov a kobercov

jigoo t600 -min
Zdroj: JIGOO

Model JIGOO T600 možno považovať za high-end verziu bežných ručných vysávačov na matrace. Tento model je vybavený širším nasávacím otvorom, ktorý uľahčuje čistenie aj väčších priestorov. Sací otvor má šírku konkrétne až 230 mm, pričom vysávač je vybavený aj výrazne silnejším sacím ústrojenstvom. Cyklónový elektromotor s výkonom 700W zabezpečuje v tomto prípade saciu silu na úrovni až 15 kPa. V praxi je tak zabezpečené ozajstné hĺbkové čistenie aj naozaj hrubých matracov, poriadne znečistených kobercov či látkových sedačiek.

jigoo t600 aroma-min
Zdroj: JIGOO

Veľkými vylepšeniami prešiel aj dezinfekčný systém, ktorý využíva ultrafialové žiarenie s výkonom až 800 mW. Zmenou prešiel oproti bežným entry-level modelom aj vylepšený nahrievací systém. Ten dokáže nahriať povrch až na 60 stupňov Celzia, čím je zabezpečená ešte silnejšia eliminácia roztočov a iných mikroorganizmov. Z používateľského hľadiska je veľkou výhodou zväčšená nádobka na nečistoty s objemom 0,5 litra a prítomnosť difúzora pre arómy, čím môžeš efektívne rozvoňať všetky matrace v domácnosti. Menšou komplikáciou je vyššia váha na úrovni 2,3 kg, čo môžu pri výbere vhodného modelu určite zavážiť. Produkt je dostupný na stránkach Geekbuying.com ako aj priamo na stránkach výrobcu JIGOO.

JIGOO P300 – profesionálna starostlivosť o srsť domácich miláčikov

Vysávač JIGOO P300 je určený pre starostlivosť o domácich miláčikov. Tento model môže bezproblémovo poslúžiť ako domáca náhrada za profesionálny kadernícky salón. Vysávač je vybavený nie len silným sacím ústrojenstvom, ale aj ďalšími prvkami ako nástroje na vyčesávanie, starostlivosť, úpravu a dokonca strihanie srsti domácich miláčikov.

jigoo p300 grooming sada-min
Zdroj: JIGOO

Všetky nasávané a zostrihané ochlpenie pritom putuje do veľkej 4 litrovej zbernej nádoby, ktorá vystačí aj pri veľkých psích plemenách. Vysávač sa pýši mimoriadne tichým chodom s hlučnosťou iba 56 dB a integrovaným sušiacim režimom s príjemnou teplotou 40 stupňov Celzia. V balení sa nachádza kopa nadstavcov určená pre rôzne typy aplikácií, ako aj viaceré veľkosti nadstavcov určených pre strih. Produkt je dostupný na stránkach Geekbuying.com ako aj priamo na stránkach výrobcu JIGOO.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre