HuaweiSpravodajstvo

Dizajn smartfónu Huawei P50 Pro je odhalený! Zadný fotoaparát však zostáva aj naďalej zahalený

Nadchádzajúci vlajkonosič príde s očividne novým dizajnom a naozaj zaujímavým vyhotovením zadného fotoaparátu.

Príchod novej vlajkovej série od čínskeho telekomunikačného giganta Huawei sa nezadržateľne blíži. Séria Huawei P50 má byť predstavená už behom nasledujúcich týždňov, no už krátko pred predstavením spoznávame takmer celý dizajn vybraných smartfónov z tejto očakávanej série. Najnovšie sa na svetlo sveta dostal kompletný dizajn modelu Huawei P50 Pro, ktorý bol odhalený na zahraničnom portáli Voice.com v spolupráci s @OnLeaks.

Opäť čiastočne odlišný dizajn

Už na prvý pohľad je každému jasné, že nový Huawei P50 Pro príde s moderným dizajnom, ktorý sa opäť čiastočne odlišuje od predošlej generácie. Viditeľný je kovovým rám po bokoch smartfónu, obrovský takmer bezrámčekový displej, ako aj zadný panel zo skla.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
huawei p50 pro dizajn
Zdroj: Voice.com / OnLeaks

Minimálny výrez pre selfie fotoaparát

Čo sa týka spomínaného displeja, malo by ísť o masívny 6,6-palcový displej s mierne zahnutými bočnými hranami a zarovnaným čelom / bradou. Očividné sú aj zmeny v prípade selfie fotoaparátu, ktorý nakoniec bude disponovať iba jedným snímačom, no o to menším výrezom. Ten je v tomto prípade skutočne minimálny a počas používania sa určite nebude jednať o rušivý element.

Výrazné zmeny na zadnej strane

Najväčšie zmeny z dizajnové hľadiska ale zasiahli zadný fotoaparát. Samotný panel bude ešte masívnejší ako kedykoľvek predtým. Model Huawei P50 Pro bude disponovať veľkým pozdĺžnym fotoaparátom so zaoblenými koncami. Zatiaľ však nie je známe, s akou hardvérovou výbavou zadný fotoaparát príde. Už pri pohľade na panel je však jasné, že Huawei má naozaj obrovský priestor na to, aby do zadného fotoaparátu vtesnala tie najlepšie a najmodernejšie technológie. Bezpochyby tak pôjde o jeden z top fotomobilov na trhu. Na presné hardvérové špecifikácie si treba ešte chvíľu počkať.

huawei p50 pro dizajn 3
Zdroj: Voice.com / OnLeaks

Očakávané predstavenie už o mesiac

I keď ešte nepoznáme oficiálny dátum predstavenia nadchádzajúcej série Huawei P50, nedávne informácie poukazujú na dátum 17. apríla, o čom sme informovali aj v našom nedávnom článku. Všetky doteraz známe informácie o sérii Huawie P50 nájdete aj priamo na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close