Ďalšie veľké predstavovanie Xiaomi produktov má svoj dátum: Pozrite sa, čo plagát o sérii Redmi Note 11 potvrdil!

Séria Redmi Note 11 bude predstavená už o pár dní, informuje nás spoločnosť. Na čo všetko sa tak môžeme u smartfónov tešiť?

Redmi Note 11_produktova rada smartfonov
Zdroj: YouTube (Technizo Concept)

Po množstve špekulácií, ktoré sa na nás hrnuli z každého rohu počas posledných dní, Xiaomi konečne ukončuje všetky klebety a informuje nás o dátume predstavenia nových modelov z radu Redmi Note 11. Predstavenie prebehne už o týždeň a tešiť sa môžeme celkovo na minimálne dva nové modely, ktorých dizajn nájdeme už teraz na plagáte upozorňujúcom na predstavovanie. Kedy konkrétne teda modely uvidíme a ako budú vyzerať? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com. A musíme uznať, že smartfóny získajú veľmi elegantný dizajn a snímky na plagáte nám odhaľujú i prvé potvrdené informácie o smartfónoch.

Predstavenie modelov z radu Redmi Note 11 prebehne už o pár dní

I keď je plagát v čínštine, my z neho vieme vyčítať, že predstavenie smartfónov z modelového radu Redmi Note 11 prebehne už 28.10.2021. Čas predstavenia je naplánovaný na 19:00 čínskeho času čo znamená, že prvé predstavovanie prebehne pre Čínu a u nás si budeme musieť na modely ešte chvíľu počkať. Ak by ste však mali záujem sledovať čínske predstavovanie modelov, pripojte sa na predstavovanie o 13:00 nášho času.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nie je zatiaľ známe, kedy sa Xiaomi rozhodne predstaviť smartfóny z radu Redmi Note 11 i na našom trhu. S istotou však vieme povedať, že prídu vo veľmi blízkej dobe. Spoločnosť by sa vzhľadom i k blížiacej sa nákupnej horúčke pred Vianocami mala s predstavením modelov ponáhľať. Vyzerajú totiž veľmi lákavo a zálusk si na ne robíme už aj my.

Čo ešte odhaľuje plagát pred predstavením?

Ako sme už spomínali, plagát spoločnosti lákajúci na predstavenie nových „jedenástok“ odhaľuje i dizajn smartfónu. Podľa našich odhadov by malo ísť o model Redmi Note 11 Pro. Smartfón s označením Note 11 by mal teda získať dizajn o niečo zjednodušený. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou smartfónov bude dizajn opäť o niečo elegantnejší a bude pôsobiť o niečo viac prémiovo.

Redmi Note 11 predstavenie plagát
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Na snímke smartfónu môžeme vidieť populárny a stále vytrácajúci sa 3.5mm jack pre slúchadlá. To však nie je všetko a vrchná hrana smartfónu v sebe skrýva i reproduktory produkované v spolupráci so spoločnostou JBL. Aby sme nezabudli, oba modely majú byť poháňané čipsetom od spoločnosti MediaTek, konkrétne sa bavíme o Dimensity 810 a Dimensity 920. Prítomná bude 120Hz obnovovacia frekvencia displeja u základného modelu pri IPS LCD paneli. Redmi Note 11 Pro si naopak vyslúži dokonca AMOLED displej.

Pozdávajú sa vám modely z radu Redmi Note 11? A zvažujete ich kúpu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre