Creality Sermoon D1 – modulárna 3D tlačiareň s uzatvoreným tlačovým priestorom za skutočne lákavú cenu

Jedna z najmodernejších 3D tlačiarní od výrobcu Creality dostáva v nemeckom sklade úžasnú cenovku, ktorej sa naozaj ťažko odoláva.

creality sermoon d1 ilustracny
Zdroj: Youtube @ruiraptor

Už na prvý pohľad netradične vyzerajúca 3D tlačiareň Creality Sermoon D1 určite nadchne všetkých fanúšikov 3D tlače, či už začínajúcich amatérov alebo skúsených tlačiarov. Ponúka nie len moderný uzatvorený dizajn zvyšujúci bezpečnosť počas tlače ale aj mnoho ďalších funkcií, ktoré spríjemňujú a zefektívňujú jej používanie. Nechýba ani skutočne parádna cena, ktorá momentálne na e-shope TomTop.com padla na historické minimum. So zľavovým kupónom „BLACKSERMOOND1“ môže byť Creality Sermoon D1 totižto tvoja už za skvelých 310 eur z nemeckého skladu

Creality Sermoon D1 už za 310 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Moderná 3D tlačiareň s uzatvoreným tlačovým priestorom

creality sermoon d1 2
Zdroj: Youtube @ruiraptor

3D tlačiareň Creality Sermoon D1 ponúka netradičný uzatvorený tlačový priestor o veľkosti 280 x 260 x 310 mm. Samotná konštrukcia tlačiarne pozostáva z ľahkých no pevných hliníkových profilov. Pre možnosť neustálej kontroly počas tlače je tlačiareň samozrejme vybavená priehľadnými bočnicami. Výtlačky tak budeš mať neustále pod kontrolou, no zároveň budeš mať zaručený najvyšší možný level zabezpečenia samotného procesu tlače a kvality výtlačkov. 

creality sermoon d1 3
Zdroj: Youtube @ruiraptor

O kvalitu tlače sa v tomto prípade stará kvalitný celokovový extrudér. Medzi podporované filamenty patria klasické materiály ako PLA, ABS a TPU. Na zabezpečenie dokonalých výtlačkov je k dispozícii aj sklenená karborundová podložka. Pokročilých používateľov určite poteší aj prítomnosť kvalitnej základnej dosky s mimoriadne tichým chodom

Na druhú stranu, menej skúsených používateľov a začiatočníkov určite poteší jednoduchosť ovládania tlačiarne. Na to ideálne poslúžia 4,3-palcový dotykový displej a samozrejme, možnosť tlače priamo z USB úložiska alebo SD karty. K dispozícii sú aj pokročilé technológie ako funkcia obnovenia tlače a automatický senzor filamentu, či už poškodeného alebo chýbajúceho. Na záver informácia pre milovníkov skladačiek. Tlačiareň je vo forme DIY skladačky, ktorej zloženie potrvá iba pár minút. 

Creality Sermoon D1 už za 310 eur nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality Sermoon D1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com. So zľavovým kupónom „BLACKSERMOOND1“ zrazíš jej cenu na neuveriteľných 310 eur. Nechýba bezplatná doprava z nemeckého skladu bez akéhokoľvek cla alebo DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre