Godeal24 oslavuje príchod nového roka veľkými akciami. Windows 10 Pro ponúka už od 7,32€ a Office 2021 za 30€!

Godeal24 začína nový rok v plnej paráda. Ponúka licenčné kľúče na Windows 10 už od 7€ a kancelársky balíček Office 2021 už do 30€.

Windows a Office ponuka godeal24
Zdroj: Godeal24

S príchodom nového roka skončili i mnohé výpredaje, počas ktorých sme mohli ušetriť desiatky až stovky eur. Našťastie, v prípade softvéru s novou nádielkou akciovej ponuky najnovšie prichádza známy predajca, Godeal24, prostredníctvom ktorého si môžete zadovážiť nový softvér za zlomok pôvodnej ceny. Akcia poteší každého, kto chce nahradiť svoj starý Windows novším, ale aj tých, ktorí chcú využívať výhody kancelárskeho balíčka Office.

Godeal24 ponúka pritom originálny softvér za zlomok pôvodnej ceny. Napríklad taký Windows 10 Pro môžete získať už od 7,32 €, prípadne Windows 11 už od 14,99€. Rovnako netreba zabúdať ani na to, že ak by ste chceli najnovší Windows 11, tak vám odporúčame kúpiť desiatku. Dôvodom je, že Microsoft ponúka možnosť bezplatnej aktualizácie z desiatky na jedenástku. Zároveň treba povedať i to, že prostredníctvom e-shopu si môžete kúpiť aj kancelársky balíček Office už od pár €.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ďalej treba prízvukovať, že v prípade ak používate pirátsku kópiu Windowsu, či kancelárskeho balíčka Office, tak teraz je najvhodnejší čas, aby ste si zakúpili originálny softvér. Dôvodom je, že pirátsky softvér vystavuje vaše dáta v možné nebezpečenstvo. Ide totiž o softvér, ktorý bol upravený treťou neautorizovanou stranou a nehovor viac o tom, že tento typ softvéru nedostáva ani aktualizácie vrátane bezpečnostných záplat.

Windows a Office ponuka godeal24
Zdroj: Godeal24

Získajte operačný systém Windows už od 7,23€

Windows 11 aj Windows 10 sú medzi používateľmi najpopulárnejšie alternatívy operačného systému. Windows 10 je stále cenovo výhodnou voľbou a nehovor viac o tom, že dokáže aj uspokojiť potreby náročných používateľov. Rovnako treba uviesť, že ide o verziu OS, ktorá bude ešte niekoľko rokov zo strany Microsoftu podporovanou.

Kúpte si Office 2021 len za 30,22€. Ušetriť môžete cez 300€!

So začiatkom nového roka môžete získať i trvalú licenciu Office 2021 a to už za 30,22€, namiesto 389,99€. Prípadne, môžete si zakúpiť aj staršie verzie Office a to už od 18,22€.

Produkty môžete i kombinovať!

Samozrejme, ak by ste chceli ušetriť ešte viac a zároveň potrebujete nielen nový Windows, ale aj Office, tak produkty môžete i kombinovať. Do pozornosti vám dávame kombináciu produktov nižšie, pri ktorých je však potrebné aplikovať zľavový kupón „SGO62“.

Pri produktoch nižšie môžete využiť zľavu prostredníctvom kupónu „SGO62“

Nástroje pre váš počítač

Aby toho nebolo málo, tak Godeal24 si pre vás pripravil i ponuku na rôzne nástroje pre váš počítač, prostredníctvom ktorých môžete zvýšiť svoju produktivitu.

Godeal24.com je profesionálny predajca, ktorý ponúka licenčné kľúče pre Microsoft Office, OS Windows a herný softvér za veľmi dostupné ceny. Nakupovanie cez platformy Godeal24 je veľmi jednoduché. Potom, ako uhradíte produkt, tak v priebehu niekoľkých chvíľ vám príde zakúpený produkt prostredníctvom e-mailu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre