Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

CREALITY CR-10S Pro – robustná 3D tlačiareň s pokročilými funkciami je aktuálne dostupná za polovicu

3D tlačiareň CR-10S Pro od výrobcu CREALITY určite nadchne nie len úplných amatérov, ale aj skúsených 3D tlačiarov.

Poriadna 3D tlačiareň, s ktorou si poradia nie len začiatočníci hľadajúci dostupnú kvalitu, ale aj skúsení a ostrieľaní 3D tlačiari nemusí stáť nutne tisícky eur. Na domáce použitie si aj pokročilí tlačiari bohate vystačia s overenými modelmi od zahraničných výrobcov, ktoré častokrát v zahraničí zoženieš v doslova neuveriteľných zľavách. To je aj prípad kvalitnej 3D tlačiarne CREALITY CR-10S Pro. Tá je na trhu už pár rokov, no to nemení nič na tom, že sa jedná o naozaj vynikajúcu a technologicky vyspelú domácu 3D tlačiareň. Aktuálne ju totižto zoženieš za zhruba polovicu bežnej „slovenskej“ ceny. 

CREALITY CR-10S Pro už za 259,99 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Robustná konštrukcia

Konštrukcia 3D tlačiarne CREALITY CR-10S Pro je vyrobená zo zliatiny hliníka, čo zaručuje mimoriadnu presnosť a zároveň robustnom celej konštrukcie. Jej veľkou výhodou je aj rýchle zloženie behom niekoľkých minút, či netradične veľký modelovací priestor 300 x 300 x 400 cm

creality cr-10S Pro 2_opt
Zdroj: TomTop

Tlačiť môžete behom niekoľkých minút

Veľkou prednosťou tejto 3D tlačiarne sú viaceré technológie a funkcie, ktoré sa pri cenovo dostupnejších tlačiarňach často nevidia. Ide o napríklad viacero bezpečnostných prvkov, ktoré chránia samotnú tlačiareň, ale aj výsledný produkt, napríklad v prípade výpadku prúdu. Ďalšou z pokročilých funkcií je aj mimoriadne rýchle nahrievanie tlačovej podložky na 110℃ behom 5 minút. Spustenie 3D tlače vám tak nezaberie viac ako doslova pár minút. 

3d tlaciaren creality cr-10S pro uvodny_opt
Zdroj: TomTop

Široká škála podporovaných materiálov

Viaceré modely v tejto cenovej kategórii ponúkajú iba kompromisné riešenia čo sa týka použitia tlačových materiálov. S modelom CR-10S Pro sa však nemusíte nijako obmedzovať. Tlačiareň si hravo poradí s takmer všetkými materiálmi s priemerom 1,75 mm. Najlepšie si rozumie s klasickými materiálmi ako PLA, TPU či ABS, no poradí si aj s Wood, či uhlíkovým vláknom určeným pre 3D tlač.

Na záver by sme ešte spomenuli ďalšie vychytávky a technológie, ktorými tlačiareň môže zaujať. Ide napríklad o automatický leveling, výkonný 480W zdroj, či jednoduchú tlač priamo z SD karty alebo počítača. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie pomocou farebného dotykového displeja, ako aj rýchla tlač na úrovni až 180 mm/s

CREALITY CR-10S Pro už za 259,99 eur nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň CREALITY CR-10S Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com. Ten ju má v ponuke už za 259,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov ako clo a DPH. Na záver iba pripomíname, že tento kúsok v našich končinách zoženiete za zhruba 400 eur a vyššie, čiže úspora je naozaj veľká. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close