APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Crash Bandicoot bude zjavne dostupný aj pre smartfóny. Objavili sa prvé obrázky z mobilnej verzie hry

Crash Bandicoot bude pravdepodobne uz čoskoro dostupný aj pre mobilnú platformu. Nasvedčujú tomu najnovšie zachytené zábery zo smartfónu.

Ak sa považujete za milovníkov videohier, tak určite si spomeniete na hernú ságu Crash Bandicoot. Išlo o komiksovú postavičku, s ktorou ste mohli stráviť množstvo času na rôznych platformách, ako sú hlavne herné konzoly a v posledných rokoch aj počítače. Prvé vydanie tejto hry sa datuje až do roku 1996. Nikdy sa však nedostala na smartfóny, a to aj napriek tomu, že mnoho fanúšikov tejto hry žiadalo jej dostupnosť. Pre všetkých, ktorí sa jej dožadovali máme dobré správy, pravdepodobne sa jej v dohľadnej doba už dočkajú.

V posledných dňoch sa objavili na internete prvé správy, ktoré naznačovali, že Carsh Bandicoot bude dostupný aj pre smartfóny. V priebehu dnešného dňa používateľ s menom JumButton v spolupráci s redaktormi portálu Motwera publikovali prostredníctvom sociálnej siete Twitter status, v ktorom poodhalili zábery z mobilnej verzie hry.   Pozrieť si ich môžete nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Momentálne nie je dostupných veľa informácií týkajúcich sa mobilnej verzie hry Crash Bandicoot. Jediná známa informácia, ktorá sa dostala v týchto dňoch na verejnosť je, že za fyzickým vývojom hry má stáť rovnaký tím, ako za hrou Candy Crush. Ide konkrétne o herné štúdio King, ktoré hru vyvíja pod záštitou Activision. Zo zverejnených obrázkov možno ďalej usudzovať, že mobilná verzia hry bude založená v štýle Temple Run, teda „nekonečnej“ behačky, v rámci ktorej budete prekonávať nie len najlepšie dosiahnuté skóre, ale aj desiatky ďalších prekážok.

Via Gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close