Chystá Xiaomi ďalší mega launch? Veruže áno! Vieme kedy budú predstavené ďalšie nové produkty

Mega launch od Xiaomi má prebehnúť v auguste a vieme, ktoré zariadenia budú odhalené. Xiaomi predstaví ako softvér, tak i zariadenia.

Xiaomi Mega Launch
Zdroj: YouTube (Xiaomi), Koláž: Vosveteit

Vrece s veľkolepými predstaveniami od Xiaomi sa tento rok zdá sa roztrhlo. Len pred pár mesiacmi sme boli svedkami dvojdňového predstavovania najnovších zariadení z vlajkovej série Mi 11 či skladateľného Mi MIX Fold. Podľa nám dostupných informácií z portálu Xiaomiadictos.com sa však chystá podobne veľká udalosť, ktorá taktiež prinesie mnoho zaujímavých noviniek. Tá by mohla byť považovaná ako náhradu za účasť na Mobile World Congress, ktorý Xiaomi tento rok fyzicky vynechalo. Ktoré zariadenia teda na predstavovaní s názvom mega launch uvidíme?

Nadstavba MIUI 13 s množstvom nových funkcií!

Často rozoberanou témou je nadstavba MIUI od Xiaomi. Veľká časť smartfónov ešte stále čaká na nadstavbu MIUI 12.5, no „trinástka“ je už na ceste. Jej príchod v auguste je z veľkej časti potvrdený a tešiť sa môžeme na množstvo nových funkcií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi najočakávanejšie novinky patrí napríklad režim inkognito, ktorý má zabrániť aplikáciám využívať napríklad náš mikrofón či kameru, ak to nie je potrebné. Povráva sa však tiež o možnosti rozšírenia pamäte RAM o tzv. virtuálnu RAM, ktorej sme sa venovali v tomto článku.

Mega launch sa bude venovať i zariadeniam

Nezostaneme však len pri nadstavbe a pozrieme sa i na zariadenia, ktoré nás v auguste čakajú. Práve nadstavba MIUI 13 má mať premiéru v smartfóne Mi MIX 4 o ktorom sme v poslednej dobe taktiež veľa počuli. Najviac pozornosti na seba púta najmä pre selfie kameru, ktorá nemá narušovať displej, či pre možný príchod smartfónu s najnovším čipsetom Snapdragon 888+.

Po boku smartfónu však má prísť i tablet, ktorý sa pripravuje na svoj návrat. Mi Pad 5 má prísť ako návrat tabletov s lákavou cenou hneď v dvoch verziách. Jedna bude vybavená čipsetom Snapdragon 870 od Qualcommu, druhá zasa poteší fanúšikov Mediateku s čipsetom Dimensity 1200.

Xiaomi pre nás plánuje veľké veci a sme si istí, že pripravovaný mega launch bude opäť veľkolepý. Na ktorú novinku z trojice sa tešíte najviac? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre