Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Cenovo dostupná 3D tlačiareň Artillery Hornet – ideálna tlačiareň pre začiatočníkov a profesionálov

Špičková 3D tlačiareň Artillery Hornet je momentálne dostupná v nemeckom sklade za bezkonkurenčne nízku cenu.

Chceš sa konečne ponoriť do sveta 3D tlače? Tvoja prvá 3D tlačiareň rozhodne nemusí stáť zbytočne veľké peniaze, keďže dnes na trhu nájdeš kvalitné a najmä cenovo dostupné 3D tlačiarne, s ktorými by si vystačili i profesionálni tlačiari. Jednou z takýchto parádnych 3D tlačiarní je aj Artillery Hornet, ktorú momentálne kúpiš za skvelú cenu. V nemeckom sklade e-shopu Cafago.com je totižto dostupná už za 215,89 eur s bezplatným doručením

3D tlačiareň Artillery Hornet za 215,89 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ideálna 3D tlačiareň pre začiatočníkov i pokročilých

3D tlačiareň Artillery Hornet sa radí medzi kompaktnejšie tlačiarne a to aj napriek pomerne veľkým maximálnym tlačovým rozmerom až 220 x 220 x 250 mm. Tlačiareň je tak ideálna napríklad do domácnosti, keďže nezaberie príliš veľa priestoru, jej zloženie zvládne aj úplný amatér a zároveň bohato postačuje aj pri riešení náročnejších projektov. 

artillery hornet zlozenie
Zdroj: Cafago

Tlačiareň pozostáva z celokovovej konštrukcie, ktorá zabezpečuje odolnosť celej tlačiarne a stabilitu počas samotnej tlače. Výhodou je aj hliníková vyhrievaná podstava s tvrdeným sklom na povrchu, ktoré umožňuje jednoduché odobratie výtlačkov z tlačovej dosky. 

artillery hornet tlacova hlava
Zdroj: Cafago

Ďalej by sme spomenuli aj prítomnosť špeciálneho titánového extrudéru. Ten zabezpečuje silnejšie a stabilnejšie vytláčanie tlačového vlákna. Veľkou prednosťou takéhoto riešenia je najmä spoľahlivosť a dobrý odvod tepla, čím je zabezpečená kvalitnejšia tlač. 

artillery hornet displej
Zdroj: Cafago

Viacerých záujemcov však možno výrobca naláka aj na pomerne oko priťahujúci dizajn, ktorý sa výrobcovi podarilo dosiahnuť aj vďaka integrovanej kabeláži. Z tlačiarne tak netrčia zbytočné káble a konektory, samozrejme, až na jeden hlavný kábel spájajúci tlačovú hlavu s tlačiarňou. 

https://youtu.be/lcHqY_40cUQ

Spomenieme aj jednoduché ovládanie tlačiarne prostredníctvom zabudovaného displeja s multifunkčným tlačidlom. Tlačiareň už tradične podporuje väčšinu tradičných filamentov, ako aj tlač z SD karty, či USB úložiska. 

3D tlačiareň Artillery Hornet za 215,89 eur nájdeš na Cafago.com

3D tlačiareň Artillery Hornet momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 215,89 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov navyše

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close