Cenová pecka na Geekbuying.com! Elektrickú kolobežku Atomi Alpha s výkonom až 650W jednoducho musíš mať

Netradičný výkon, minimalistický dizajn a až 40 km dojazd na jedno nabitie robia z kolobežky Atomi Alpha ničiteľa konkurencie.

atomi alpha ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com
  1. Pokukávaš po novej elektrickej kolobežke, ktorá ti poslúži ako dokonalé mestské presúvadlo? Kompaktných modelov nájdeš na trhu s elektrickými kolobežkami naozaj mnoho, no drvivá väčšina z nich využíva identické technológie a dizajn. Veľká časť na prvý pohľad zaujímavých kolobežiek sa tým pádom radí medzi zoznam radových kolobežiek, ktoré ničím iným nezaujmú. Na trhu sa však najnovšie objavil jeden zaujímavý model, ktorý poteší hneď na viacerých frontoch. Reč je o elektrickej kolobežke Atomi Alpha. Už pri prvom pohľade na jej dizajn a technické parametre, že dýcha konkurencii na krk. O to viac ak sa pozrieme na jej aktuálnu cenu na e-shope Geekbuying.com, ktorá spadla na neskutočných 309,00 eur v EÚ sklade! 

Atomi Alpha – minimalistická mestská kolobežka s netradičným výkonom

atomi alpha zlozeny stav-min
Zdroj: Geekbuying.com

Elektrická kolobežka Atomi Alpha zaujme už pri prvom pohľade svojim minimalistickým dizajnom. Kolobežku možno vďaka ľahkému telu z hliníkovej zliatiny a integrovanému LCD displeju do riadidiel zaradiť medzi tie najviac dizajnové kúsky na trhu. Veľký podiel na unikátnom dizajne má aj netradičný skrytý zadný systém tlmenia. Dizajn skvele dopĺňajú aj integrované LED svietidlá či vstavaný zámok.

atomi alpha odpruzenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Čím však kolobežka najviac vyniká nad konkurenciou je jej hardvér. O pohon sa totižto stará elektromotor s netradičným výkonom až 650W poháňajúci zadné koleso. Kolobežka tak ponúkne nie len svižné rozbehy, ktoré sa pri mestskej premávke určite hodia, ale zároveň bude dostatočnou oporou aj vo väčších stúpaniach so sklonom až do 20 stupňov. Čo sa týka dojazdu, kolobežka je vybavená 10 Ah batériou zabezpečujúcou dojazd na úrovni až 40 km. Výhodou je, že kolobežka je dodávaná s 2 A nabíjačkou, ktorá skracuje čas nabíjania až o 25% oproti konkurentom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
atomi alpha zamok-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ďalšou z predností kolobežky Atomi Alpha sú 9-palcové kolesá vybavené bezstarostnými bezdušovými pneumatikami. S defektmi si tak ťažkú hlavu naozaj robiť nemusíš, čo má svoju výhodu aj v inej oblasti a tou je komfort z jazdy. Na kolobežke totižto môžeš jazdiť aj pri menšom tlaku v pneumatikách, čo výrazne spríjemňuje jazdu na nerovnom teréne, mestských dlažobných kockách a pod.

atomi alpha displej appka-min
Zdroj: Geekbuying.com

Keďže sa jedná o modernú elektrickú kolobežku, nesmie chýbať ani prepracovaná mobilná aplikácia. Aplikácia Atomi v tomto prípade umožňuje nastaviť a prispôsobiť jazdný zážitok presne podľa potrieb používateľa. K dispozícii sú až 3 jazdné režimy, z ktorých si vyberie každý typ jazdca. V aplikácii sa taktiež nachádzajú dôležité informácie o prejdenej vzdialenosti, úrovni batérie, mapa, či záznamy jázd.

Elektrickú kolobežku momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 309,00 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „NNNALPHA“. Už tradične je k dispozícii bezplatná doprava z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH. Ak ťa ponuka zaujala, určite neotáľaj. Akcia platí iba pre prvých 20 objednaných kolobežiek a zásoby sa rýchlo míňajú!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre