SpravodajstvoXiaomi

Bola predstavená Redmi TV so 70 palcovým HDR displejom a 2 GB RAM. Stáť bude približne 470€

Redmi TV je realitou. Spoločnosť Xiaomi počas včerajšieho dňa predstavila prvú chytrú televíziu od Redmi. Zaujme nie len cenou, ale aj špecifikáciami.

Prvá Smart televízia od spoločnosti Redmi sa bude nazývať Redmi TV. Prichádza so 70 palcovým 4K HDR displejom, o ktorom spoločnosť tvrdí, že je o 60% väčší než 55 palcový bežný model. Na predstavenie televízie upozorňuje portál gizmochina.com.

Redmi TV špecifikácie
Zdroj: gizmochina.com

Okrem toho súčasťou Redmi TV je aj 6. generácia pohonu kvality obrazu a je zabezpečený Amlogic quad core 64 bitovým procesorom s taktom 1,5 GHz. Výbava zahřňa aj 2 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi TV špecifikácie
Zdroj: gizmochina.com

Konektivitu predstavuje podpora WIFI 802.11 b/g/n/ac a Bluetooth 4.2 pre nižšiu spotrebu energie. Má aj 3 HDMI a 2 USB porty. Nechýba ani podpora Dolby Audio a DTS-HD audio.

Redmi TV zvuk
Zdroj: gizmochina.com

Rovnako ako Xiaomi Mi Smart TV aj Redmi TV prichádza s podporou hlasového asistenta a diaľkovým ovládanám s hlasovým rozpoznaním fungujúcom cez Bluetooth.

V Číne sa začína predávať za 3799 juanov (479 eur).

Postupne sa začína vyostrovať boj na poli Smart TV. Len nedávno značka Honor spustila predaj svojej Honor Vision TV za 480 eur, ale s 55 palcovým displejom a vlastným operačným systémom Harmony. Značka OnePlus spúšťa predaj OnePlus TV budúci mesiac.

Spoločnosť má snahu rozšíriť svoje portfólio produktov pre vytvorenie ekosystému Redmi. Generálny riaditeľ Redmi Lu Weibing už skôr oznámil, že stratégiou spoločnosti je predaj cenovo výhodných a kvalitných produktov, ktoré stoja za úspechom firmy.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close