Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Black Friday stále pokračuje! Nezmeškajte exkluzívne zľavy na slúchadlá od Xiaomi

Slúchadlá sú pre niekoho súčasťou každodenného života. V autobusoch, na bicykloch alebo pri práci si vďaka nim dokážeme občasné nudné chvíle vyplniť príjemným počúvaním našich obľúbených pesničiek. Pokiaľ si človek kupuje slúchadlá hlavne na počúvanie hudby, mal by hľadieť najmä na ich kvalitu a pre niektorých je samozrejme dôležitý aj vzhľad. Za naozaj značkové slúchadlá zaplatíte zväčša až stovky eur, tak prečo nesiahnuť radšej po kvalitných a o dosť lacnejších slúchadlách? Tieto dva prívlastky úplne vystihujú produkty od spoločnosti Xiaomi, ktorá v posledných rokoch predstavila hneď niekoľko naozaj kvalitných slúchadiel na počúvanie hudby. Práve preto Vám dnes prinášame prehľad exkluzívnych zliav na slúchadlá od Xiaomi, vďaka ktorým ušetríte až desiatky eur. 

Pohodlné slúchadlá Xiaomi Mi Headphones Relax Version

Xiaomi Mi Headphones Relax Version prichádzajú s naozaj sviežim, elegantným a zároveň pohodlným dizajnom. Rám týchto slúchadiel je vyrobený z kovu/ plastu a vankúšiky sú obalené v príjemnej a takmer nezničiteľnej pu koži. Pri počúvaní hudby nebudete nejako extra rušení, keďže pu koža sa spolu s veľkými mušľami na Vašich ušiach stará o výborné odhlučnenie okolitého sveta. Slúchadlá taktiež splnili certifikáciu Hi-Res Audio, ktorá zaručuje naozaj vynikajúci zvuk pri počúvaní hudby.  Viacerých nadšencov zrejme poteší aj frekvencia od 20Hz – do 40Khz, citlivosť 107dB a impedancia 32 Ohm. Slúchadlá sú vybavené 1,4m káblom s klasickým 3,5mm audio jackom. Slúchadlá na bočnej strane ponúkajú množstvo smart funkcií pre prepínanie pesničiek, zvyšovanie/ znižovanie hlasitosti a sú kompatibilné s takmer všetkými smartfónmi na trhu. Ich cena momentálne klesla zo 46 eur na neuveriteľných 31,98 eur. PS: slúchadlá sú dostupné v 3 farebných prevedeniach.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pohodlné slúchadlá Xiaomi Mi Headphones nájdeš tu

Radšej niečo bezdrôtové?

Zdroj: tomtop.com

Pokiaľ radšej hľadáte bezdrôtové slúchadlá, v ktorých si môžete ísť aj zabehať, máme pre Vás akciovú ponuku na slúchadlá Xiaomi Mi Sports Bluetooth. Na trhu sú len zopár mesiacov, no konkurenciu dobiehajú naozaj rýchlo. Xiaomi vďaka nim prerazilo na trh športových bluetooth slúchadiel. Ich cenovka je samozrejme o desiatky eur nižšia ako ceny konkurencie a hlavne preto sú medzi ľuďmi neskutočne obľúbené. 

So špeciálnym dizajnom, ktorý sa ovinie okolo Vášho ucha a certifikáciou IPX4(odolnosť voči dažďu, potu) sa stávajú jasnou voľbou pre každého bežca. Slúchadlá s telefónom prepojíte vďaka Bluetooth 4.1, ktoré počas počúvania hudby zabezpečuje aj neustále pripojenie ku všetkým ostatným službám Vášho smartfónu, takže vďaka zabudovaného mikrofónu môžete jednoducho aj počas náročnejšej aktivity telefonovať. Vo vnútri ich malého tela sa nachádza 110 mAh batéria, vďaka ktorej slúchadlá vydržia až 11 dní v stand-by režime a zvládnu 7 hodín neustáleho prehrávania hudby. Na e-shope tomtop.com sa ich cena momentálne znížila na neodolateľných 25,79 eur, pričom ich klasická cena sa pohybuje nad úrovňou 47 eur.

Bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (AndroidGuys)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close