Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

BEZIOR S2 – túto beštiu s maximálkou až 65 km/h a dvomi elektromotormi aktuálne kúpiš za super cenu!

Nekompromisná maximálna rýchlosť, dojazd, ale aj jazdné vlastnosti s cenou, ktorej sa pri takejto mašine naozaj ťažko odoláva.

Hľadáš elektrickú kolobežku, ktorá by ťa nesklamala pri bežnom jazdení, no zároveň by si poradila aj s tým najnáročnejším terénom bez akýchkoľvek kompromisov. Ponuka na trhu s elektrickými kolobežkami je naozaj široká, no za takýto nekompromisný model si väčšina výrobcov pýta omnoho viac, ako 1 000 eur. Na trhu sa však nachádza aj niekoľko výnimiek, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Jednou z nich je kolobežka BEZIOR S2, ktorá zaujme nie len momentálnou cenou 924,29 eur, ale najmä neuveriteľným výkonom a maximálkou až 65 km/h

BEZIOR S2 – elektrická kolobežka pre tých najnáročnejších zákazníkov

Už pri prvom pohľade pôsobí elektrická kolobežka BEZIOR S2 mimoriadne offroadovým dojmom. Rozhodne nejde o čisto mestskú kolobežku, ktorá by bola určená na pomalé presúvanie v centre mesta. Náročný terén je pre ňu ako stvorený a to hneď vďaka viacerým technológiám. Jednou z hlavných je však odolný hliníkovo-oceľový rám, ktorý zabezpečuje tuhosť a stabilitu kolobežky aj v nehostinných podmienkach a pri vysokých rýchlostiach. Bonusom je aj výnimočne vysoká nosnosť na úrovni až 120 kg

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
bezior s2
Zdroj: Geekbuying

Čo sa ďalších terénnych aspektov týka, kolobežka je vybavená 11-palcovými mimoriadne širokými pneumatikami s výrazným dezénom. Samozrejmosťou je prítomnosť odpruženia vpredu i vzadu, ktoré sa však bude hodiť nie len v teréne, ale aj na našich rozbitých cestách. Pre maximálne pohodlie počas rýchlej jazdy príde vhod aj široká spodná platforma, ako aj možnosť upevnenia odpruženej sedačky. Po stránke bezpečnosti ponúka výrobca taktiež bezkonkurenčné technológie. Kotúčové brzdy vpredu i vzadu ako aj dvojité LED svietidlá vpredu i vzadu zabezpečujú maximálnu bezpečnosť počas jazdy v mestských i offroadových podmienkach. 

bezior s2 3
Zdroj: Geekbuying

Na záver sa dostávame ku bezkonkurenčnému pohonu, ktorý v tejto cenovej kategórii nemá konkurenciu. Kolobežka BEZIOR S2 je vybavená až 2 elektromotormi s celkovým výkonom 2 400W, ktoré dokážu vytiahnuť maximálnu rýchlosť na úrovni až 65 km/h. V netradične veľkej spodnej platforme sa nachádza obrovská batéria s kapacitou 21 Ah, ktorá aj pri tak výkonnom pohone zabezpečuje dojazd až 60 km

BEZIOR S2 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Kolobežku BEZIOR S2 momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 924,29 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB695S“.

OBARTER X1 – výrazne lacnejšia alternatíva, no s viacerými kompromismi 

obarter x1 ilustracny
Zdroj: Geekbuying

Ak je na teba cena, poprípade výkon kolobežky až príliš veľký, k dispozícii je hneď niekoľko alternatív. Našim aktuálnym favoritom je kolobežka OBARTER X1, ktorá je s cenovkou 655,00 eur naozaj atraktívnou alternatívou, no za cenu nižšieho výkonu, menšieho dojazdu a o čosi menšieho komfortu. Stále však ide o mimoriadne dobre vybavenú kolobežku, ktorá schová drvivú väčšinu svojich konkurentov v tejto cenovke do vačku. 

obarter x1
Zdroj: Geekbuying

V tomto prípade treba počítať s menším výkonom elektromotoru na úrovni 500W, ktorý však stále ponúka maximálnu rýchlosť až 55 km/h. Batéria je v tomto prípade porovnateľne veľká a vďaka kapacite 20 Ah ponúka dojazd 40 až 50 km. Po stránke bezpečnosti a komfortu je na tom kolobežka porovnateľne s modelom BEZIOR S2, no kompromisom sú menšie 10-palcové kolesá a o čosi menší zdvih tlmičov. Výhodou však môže byť nižšia hmotnosť a tým pádom aj výrazne pohodlnejšie nosenie v MHD, či v aute. 

Kolobežku OBARTER X1 s cenovkou 655,34 eur nájdeš na Geekbuying.com

Silnou stránku tejto kolobežky je aj cena, ktorá je momentálne na e-shope Geekbuying.com na úrovni 655,34 eur. Aj v tomto prípade je kolobežka dostupná v EÚ sklade bez ďalších poplatkov. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB735S“

Hľadáš elektrické kolobežky, elektrické bicykle či inú spotrebnú elektroniku za tie najlepšie ceny? Určite neváhaj navštíviť náš úplne nový e-shop Shopujem.vosveteit.sk, kde nájdeš stovky produktov v EÚ skladoch za neodolateľné ceny! 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close