Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bezdrôtový odolný reproduktor Tronsmart Element Force je aktuálne dostupný za neuveriteľne nízku cenu

Kvalitný prenosný reproduktor aktuálne získaš nie len za historicky najnižšiu cenu, ale zároveň ku nemu dostaneš obal ako darček!

Tak tejto aktuálne prebiehajúcej akcii na e-shope Geekbuying.com naozaj neodoláš. Známy e-shop prichádza opäť s akciou na skvelý bezdrôtový reproduktor Tronsmart Element Force s certifikáciou IPX7, ktorý môže byť teraz tvoj už za 37,37 eur s bezplatným doručením z českého skladu do niekoľkých pracovných dní. 

Reproduktor Tronsmart Element Force za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kvalitný zvuk v akomkoľvek prostredí

Reproduktor Tronsmart Element Force vďaka pokročilej technológii SoundPulse™ a výkonnému 40 W systému zabezpečuje skvelú kvalitu zvuku a to za akýchkoľvek podmienok. Vynikajúce dynamické audio je zároveň možné „vylepšiť“ jedným z trojice ekvalizérov, ktoré sú v softvéri reproduktoru predinštalované. Pre ešte väčších hudobných fajnšmekrov je možnosť spárovať dva reproduktory Tronsmart Element Force, čím vytvoríte dokonalé 3D ozvučenie priestoru

tronsmart reproduktor 1
Zdroj: Tronsmart

Skvelý parťák na cestovanie

Vďaka batérii s kapacitou až 6 600 mAh (15 hodín prehrávania hudby) a odolnému dizajnu, je reproduktor značky Tronsmart ako stvorený na cestovanie. Na svoje si ale prídu aj milovníci pláží a bazénov. Telo reproduktoru je totižto vytvorené tak, aby spĺňalo prísnu certifikáciu IPX7, ktorá zodpovedá ponoreniu do vody až po dobu 30 minút.

Bezproblémové a rýchle pripojenie

Reproduktor Tronsmart Element Force môžme bez problémov označiť za špičkový pri pohľade na možnú pripojiteľnosť. Behom niekoľkých sekúnd je ho možné pripojiť nie len prostredníctvom klasického 3,5 mm audio jacku, ale aj cez Bluetooth 4.2, či NFC. Možnosťou je aj prehrávanie obsahu priamo z MicroSD karty, ktorú je možné vložiť do reproduktoru. 

tronsmart reproduktor 3
Zdroj: Tronsmart

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Element Force aktuálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 37,37 eur pri použití zľavového kupónu „FORCECZ1“. Keďže je dodávaný z českého skladu, nemusíš sa obávať skrytých poplatkov za dovoz. Samozrejmosťou je rýchle dodanie iba do niekoľkých pracovných dní. V objednávke by sa mal objaviť aj nenápadný darček – prenosný obal práve na reproduktor Tronsmart Element Force

Reproduktor Tronsmart Element Force za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close