Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Air 2 – Black Friday a špeciálny zľavový kupón zrážajú cenu slúchadiel na minimum

Najlepšie a najnovšie bezdrôtové slúchadlá z portfólia spoločnosti Xiaomi môžeš aktuálne kúpiť vo fantastickej zľave

Hľadáš kvalitné a zároveň osvedčené True Wireless slúchadlá, no nechceš zbytočne míňať príliš veľa peňazí? Ak si naozaj potrpíš na kvalite zvuku, rozhodne odporúčame kúpu najnovších slúchadiel z výrobne spoločnosti  Xiaomi, ktoré nesú názov  Xiaomi Air 2. Nová generácia slúchadiel ide v šľapajách svojich úspešných predchodcov, oproti ktorým prináša hneď niekoľko zásadných vylepšení. 

Slúchadlá Xiaomi Air 2 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Air 2

Nedávno predstavené slúchadlá od Xiaomi ponúkajú vylepšený zážitok z počúvania hudby, ktorý zabezpečujú veľké 14,2 mm meniče. Tie zabezpečujú naozaj hlboké basy, no zároveň prirodzené a vyvážené výšky. Novinkou je aj technológia dekódovania LHDC HD Bluetooth, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. 

xiaomi air 2 uvodny_opt (1)
Zdroj: Geekbuying

Ruka v ruke so spomínaným dekódovaním ide aj samotné pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje nie len dokonalú prenosovú kvalitu, ale aj okamžité pripojenie slúchadiel ku vášmu zariadeniu, ako aj okamžité spárovanie slúchadiel medzi sebou. 

xiaomi air 2 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Novinkou novej generácie je aj zabudovaný infračervený senzor, ktorý dokáže v zlomku sekundy rozpoznať, kde sa aktuálne nachádzajú slúchadlá. V prípade, že si napríklad vyberiete slúchadlo z ucha dôjde automaticky ku prerušeniu prehrávania hudby, keďže slúchadlá tušia, že sa s niekym zhovárate, respektíve potrebujete počuť „vonkajší“ svet. 

xiaomi air 2 3_opt
Zdroj: Geekbuying

Veľkou výhodou slúchadiel Xiaomi Air 2 je aj väčšia batéria oproti predchodcovi, ktorá v tomto prípade ponúka v spolupráci s nabíjacím boxom až 14 hodinové prehrávanie hudby, čo je až o 4 hodiny viac oproti predošlej generácií. Slúchadlá aj napriek viacerým technickým zmenám dokázali ubrať na váhe, ktorá klesla iba na 50 gramov. Čo sa ďalších vymožeností týka, počítať môžte s hlasovým ovládaním, ako aj dotykovým ovládaním priamo na slúchadlách. 

xiaomi air 2 1_opt
Zdroj: Geekbuying

Slúchadlá  Xiaomi Mi Air 2  má momentálne v najvýhodnejšej ponuke zahraničný e-shop Geekbuying.com, prostredníctvom ktorého si môžeš slúchadlá kúpiť už za 61,35 eur s dopravou v hodnote 0,75 eur. Pre uplatnenie zľavy však musíte použiť zľavový kupón 42CRMJGN. Produkt je dodávaný z európskeho skladu, takže môžte počítať s expresnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH. 

Slúchadlá Xiaomi Air 2 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close