Bezdrôtové slúchadlá R3 so zabudovanou powerbankou a výdržou niekoľko desiatok hodín kúpiš za skvelých 14 eur

Zahraničný internetový obchod TomTop.com prichádza s ďalšou akciou, ktorú by si si rozhodne nemal nechať ujsť

r3 sluchadla uv
Zdroj: TomTop

Šialené čínske výpredaje nikdy neutíchajú! Bezkonkurenčné bezdrôtové slúchadlá R3 TWS s výdržou batérie až niekoľko desiatok hodín aktuálne kúpiš za neuveriteľných 14,41 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov navyše

Akciu na bezdrôtové slúchadlá R3 TWS nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rýchle a jednoduché pripojenie ku smartfónu

Duálny bezdrôtový systém zabezpečuje okamžité párovanie nie len slúchadiel medzi sebou, ale aj okamžité pripojenie ku smartfónu a to ihneď otvorení nabíjacieho boxu. 

Miniatúrny nabíjací box s neuveriteľne veľkou batériou

Dobre navrhnuté puzdro s magnetickým vekom a silnými magnetmi, ktoré zabezpečujú nabíjanie slúchadiel aj v prípade zlého zaobchádzania s boxom, či v prípade, že je nabíjací box v zlej polohe. 

r3 sluchadla 3
Zdroj: TomTop

Vynikajúca kvalita zvuku

Špičková kvalita zvuku – silné a pohlcujúce basy, jasné a čisté výšky a vyvážené stredy. 

Ergonomický dizajn

V balení slúchadiel nájdete hneď trojicu ušných nadstavcov, vďaka ktorým budú slúchadlá vo vašom uchu držať aj v prípade, že ich využívate pri športových aktivitách. 

Dotykové ovládanie

Netrápte sa so zbytočnými tlačidlami, či nelogickým ovládaním. Jemné dotykové plochy priamo na slúchadlách si zamilujete, keďže fungujú vždy a reagujú okamžite. 

r3 sluchadla
Zdroj: TomTop

Pokročilé pripojenie Bluetooth 5.0

Špičkové prepojenie s vašim smartfónom zabezpečuje Bluetooth 5.0, ktoré zaisťuje kompatibilitu so všetkými, aj staršími zariadeniami a zároveň umožňuje prehrávanie hudby aj na vzdialenosť až 30 metrov. 

Výdrže majú na rozdávanie

Vďaka zabudovanej batérii s kapacitou až 50 mAh priamo v slúchadlách a nabíjaciemu boxu s kapacitou až 2 000 mAh môžete počítať s naozaj neuveriteľne dlhou výdržou. Pri jednom nabití môžte počítať s 5 hodinovou výdržou pri prehrávaní hudby, pričom nabíjací box umožňuje nabitie slúchadiel až niekoľkokrát, čím natiahnete výdrž na niekoľko desiatok hodín. Možnosťou je aj využitie nabíjacieho boxu ako externej nabíjačky pre smartfón. 

r3 sluchadla 2
Zdroj: TomTop

Bezdrôtové slúchadlá R3 TWS nájdeš momentálne v exkluzívnej ponuke na e-shope TomTop.com za skvelých 14,41 eur s bezplatnou dopravou až ku vašim dverám. Slúchadlá sú dostupné v dvoch farebných vyhotoveniach – čierna / biela. 

Akciu na bezdrôtové slúchadlá R3 TWS nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre