Alza v predstihu začala ponúkať ochranné fólie na smartfóny z produktovej rady Huawei P40

Alza začala predčasne v ponuke listovať ochranné fólie pre smartfóny P40 Lite, P40 a P40 Pro. Produktové fotografie odhaľujú vzhľad smartfónov.

Alza_Huawei P40
Zdroj: Alza.sk

Predstavenie smartfónov z produktovej línie Huawei P40 je oficiálne naplánované na koniec marca.  Má sa tak stať konkréte 26. marca vo francúzskom Paríži.

V súčasnosti ohľadne smartfónov toho moc nevieme. Podľa posledných správ by zariadenia mali ponúkať nový WiFi 6+ štandard, ktorý bol vyvinutý samotnou spoločnosťou. Okrem toho, jednou z noviniek by mal byť aj vynovený fotoaparát, ktorý by vo verzii Huawei P40 Pro mal údajne ponúknuť až 10-násobné optické priblíženie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň v priebehu druhej polovice januára sme mohli vidieť prvé produktové fotografie zariadenia P40, ktoré odhalili dvojitý selfie fotoaparát a 3 snímače umiestnené na zadnej stene.

Najnovšie sa o rozruch postaral slovenský e-shop Alza.sk, ktorý na svojich stránkach uverejnil v rámci ponuky ochranné fólie pre zariadenia Huawei P40 Lite, P40 a P40 Pro, ktoré kompletne odhaľujú prednú stranu zariadenia.

Alza_Huawei P40
Zdroj: Alza.sk, printscreen Vosveteit.sk

Ako môžete nižšie vidieť, tak zariadenia P40 a P40 Pro ponúknu plný predný displej s dvomi kamerami. V  prípade zariadenia P40 Pro môžeme vidieť na fotografií aj rozmiestnenie zadných kamier.

V prípade zariadenia P40 Lite sú po bokoch displeja viditeľné hrany, a zároveň smartfón ponúkne nie 2 predné selfie kamery, ale len jednu.

Huawei P40 Lite
Zdroj: Alza.sk, Vosveteit.sk (printscreen)

Ako sa Vám páči vzhľad zariadení? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre