AlgoLaser Delta 22W – jedna z najvýkonnejších domácich laserových gravírovačiek aktuálne s parádnou cenou

Laserová gravírovačka AlgoLaser Delta 22W patrí medzi technologicky najvyspelejšie a najvýkonnejšie domáce gravírovačky na trhu

algolaser delta 22w ilustracny 2 -min
Zdroj: Gearberry.com

Posuň svoje domáce projekty vytvorené pomocou technológie laserového gravírovania na diametrálne odlišnú úroveň. S laserovou gravírovačkou AlgoLaser Delta 22W sa môžeš tešiť na naozaj špičkový výsledok. Vďaka vysokému výkonu lasera, najmodernejším technológiám a jednoduchému ovládaniu zvládneš aj tie najnáročnejšie projekty ľavou zadnou. Skvelou správou je, že táto novinka od populárneho výrobcu technologicky pokročilých laserových gravírovačiek prichádza na trh s mimoriadne atraktívnou cenovkou.

Na zahraničnom e-shope Gearberry.com totižto najnovší model AlgoLaser Delta 22W môžeš mať už za skvelých 945 eur. Pôvodná maloobchodná cenovka tohto modelu však bola na úrovni až 1 406 eur, takže zľava je mimoriadne vysoká. Pri prípadnej objednávke určite poteší aj darček v podobe honeycomb podložky (iba pre prvých 100 objednávok), ako aj bezplatná doprava z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Domáce gravírovanie na špičkovej úrovni

Výrobca AlgoLaser si pri svojich modeloch zakladá na jednoduchosti a intuitívnosti ovládania. Na tento aspekt sa výrobca zameral aj pri modeli Delta 22W. V tomto prípade môžeme hovoriť o mimoriadne jednoduchom a rýchlom gravírovaní bez nutnosti sťahovania akýchkoľvek aplikácií alebo špeciálnych softvérov. Gravírovačku je totižto možné ovládať priamo na veľkej LCD obrazovke, ktorá ponúka všetky štandardné možnosti nastavenia, ako bežné aplikácie v počítači alebo smartfóne. Do gravírovačky teda stačí vložiť SD kartu s požadovanými projektmi a spustiť gravírovanie jedným kliknutím. Pochopiteľne, stále sú k dispozícii aj štandardné cesty pre gravírovanie priamo z PC či smartfónu prostredníctvom aplikácií. 

algolaser delta 22w ilustracny-min
Zdroj: Gearberry.com

Ďalšou silnou stránkou, na ktorú sa výrobca zameral, je mimoriadne vysoký výkon a presnosť samotného laserového modulu. Model Delta 22W je ako už samotný názov napovedá, vybavený laserovým modulom s výkonom až 22W. Modul disponuje 2. generáciou optickej technológie COS, ktorá zvyšuje výkon až o 40%. Vďaka tejto technológii má samotný laserový bod proporcie štvorca a to aj v prípade najnižšieho aj najvyššieho výkonu, čo mu môže väčšina konkurencie závidieť. 

algolaser delta 22w farebne gravirovanie-min
Zdroj: Gearberry.com

Pri náročných a precíznych projektoch určite poteší fakt, že laserový bod je v tomto prípade menší až o 40%, konkrétne 0,05 x 0,06 mm pri nízkom výkone a iba 0,16 x 0,14 mm pri najvyššom výkone. Laser si tak bezproblémovo poradí aj s rezaním najrôznejších materiálov ako 30 mm píniové drevo, 45 mm akryl a pod. K dispozícii je aj možnosť farebného gravírovania vďaka oxidácii pri gravírovaní do nehrdzavejúcej ocele. 

algolaser delta 22w rychlost -min
Zdroj: Gearberry.com

Keďže gravírovačka ponúka pracovné rozmery až 440 x 415 mm, výrobca sa musel zamerať aj na rýchlosť samotného gravírovania, ktorá je pri veľkých domácich projektoch potrebná. Výrobcovi sa podarilo rýchlosť zvýšiť na takú úroveň, že je až 14-krát rýchlejšia ako jej bežní konkurenti. Gravírovanie rýchlosťou až 500 mm/s by ste totižto hľadali naozaj márne. Technicky zameranejších používateľov určite potešia aj ďalšie aspekty ako integrovaný štvorjadrový procesor, 8 MB RAM a 16 MB integrovaná pamäť s možnosťou rozšírenia o 32 GB pomocou SD karty. 

algolaser delta 22w balenie-min
Zdroj: Gearberry.com

Čo však poteší určite úplne všetkých zákazníkov je jednoduchosť skladania samotnej gravírovačky po jej doručení. Samotná gravírovačka je dodávaná ako skladačka, ktorá je však už z veľkej časti postavená. Jej zloženie tak zaberie naozaj iba pár minút aj úplnému amatérovi. Mimoriadne rýchla je aj inštalácia vzduchovej pumpy, ktorá je dôležitou súčasťou najmä pre zachovanie bezpečnosti a stabilného výkonu laserového modulu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre