Filmy a seriálySpravodajstvo

AKTUÁLNE: Veľký TV operátor vám dá za 0,10€ na jeden mesiac až 8 filmových televíznych staníc

Známa televízna platforma, ktorá sa teší na Slovensku veľkej obľube, ponúka aktuálne balíček 8 filmových staníc na prvý mesiac za 10 centov.

Určite to poznáte, prídete večer domov a chcete si oddýchnuť pred televízorom pri dobrom filme alebo seriály. Zväčša siahneme po obsahu z rôznych platforiem, ako sú napríklad Netflix či SkyShowTime. No druhým dychom treba povedať, že niekedy sa môžeme zacykliť v algoritmoch týchto služieb a následne môžeme mať pocit, že sme už videli všetky filmy či seriály.

V takomto prípade ideálne je, ak si na pár dní od týchto platforiem oddýchneme, kým nepribudne nový obsah. Oddýchnuť si od nich môžeme prostredníctvom rôznych televíznych staníc, kde je dostupný obdobný obsah.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dovoľte nám preto, dať vám do pozornosti aktuálnu ponuku internetového poskytovateľa televíznych staníc SledovanieTV, ktorý ponúka 8 filmových staníc len za 0,10€ na jeden mesiac.

Tento balík je určený pre filmových nadšencov

SledovanieTV dnes oznámilo, že si pripravilo pre svojich zákazníkov ponuku, ktorej sa ťažko odolával. Ide konkrétne filmové televízne stanice, ako sú Cinemax, Cinemax 2, FilmBox, Film Europe, Film Europe +, CS Film, CS Horror a Epic Drama, ktoré si môžu zákazníci spoločnosti aktivovať na prvý mesiac za cenu 0,10€, resp. 1Kč.

„S nadchádzajúcou jeseňou chceme užívateľom dopriať filmovú nálož. Preto im ponúkame balíček 8 filmových kanálov len za 1Kč alebo 0,10€. Veríme, že tak každý nájde tú pravú zábavu na sychravý večer.“, hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovanieTV Matěj Čičák.“

Treba ale uviesť, že od budúceho mesiaca bude balíček spoplatnený štandardnou cenou 5,99€. Ak by ste ale s ním neboli z nejakého dôvodu spokojní, tak ho môžete pomocou pár kliknutí deaktivovať.

„Na svoje si tak prídu milovníci historických drámy, hollywoodskych trhákov, dych vyrážajúcich hororov, artových filmov i starej českej a slovenskej klasiky. Od októbra bude balíček stáť opäť 149Kč / 5,99€ na mesiac.“,  hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovanieTV Matěj Čičák.

Okrem iného SledovanieTV pridalo aj dva promo kanály pre všetkých, ktoré sú dostupné v základnom balíčku. Inými slovami, nemusíte robiť nič preto, aby ste ich aktivovali. Mali by ste už mať medzi dostupnými stanicami.

„Ako obvykle sme si pre užívateľov v septembri pripravili aj promokanály. Tie používatelia nájdu priamo v základnom balíčku. Tentokrát sú to kanály Epic Drama a Viasat History. Epic Drama poteší fanúšikov výpravných drám či adaptácií klasických literárnych diel. Filmy a seriály sa dotýkajú tém zločinu, záhad, politiky, boja o moc a histórie. Na dokumentárnom kanáli Viasat History môžete sledovať mnoho historických dokumentov. Vysielanie je bez reklám 24 hodín denne, 7 dní v týždni. “

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close