Filmy a seriály

Tieto filmové novinky zavítajú na Netflix v najbližších dňoch. Poznačte si ich do kalendára, stoja za to!

Na Netflix mieri viacero zaujímavých filmov. Pozrite si výber týchto 5 noviniek, ktoré sa oplatí pozrieť.

Približne týždeň dozadu sme vám priniesli prehľad nových filmov na platforme Netflix, ktoré stoja za hriech. Sústredili sme sa ale hlavne na obsah, ktorý bol v čase publikovania článku už dostupný. No teraz by sme vám chceli dať do pozornosti niekoľko snímok, na ktorých väčšinu si síce budete musieť ešte pár dní počkať, no stoja za to. Poďme sa pozrieť na nadchádzajúce novinky, ktorých príchod sa oplatí poznačiť si do kalendára.

Tieto filmy čoskoro prídu na Netflix, neprehliadnite ich

Zviera (Zvíře)

Zviera síce nie je najnovší film, no na Netflixe ešte nebol dostupný. Premiéru bude mať 1.9., teda už o pár dní. Hlavnú postavu si v tomto filme zahral známy herec Rob Schneider. Príbeh sa točí okolo Marvina, ktorý prežil hrôzostrašnú nehodu, v dôsledku ktorej musí podstúpiť transplantáciu orgánov. No orgány nedostal od ľudí, ako by ste čakali, ale od zvierat, čo sa odzrkadlí na jeho nekontrolovateľnom správaní. Okrem iného získa aj pár úžasných schopností.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

RESIDENT EVEIL: Raccon City

Film Resident Evil: Welcome to Raccoon City je rebootovanou adaptáciou slávnej hernej série „Resident Evil“, ktorý bude na Netflixe dostupný už od pondelka. Režírovaný bol Johannesom Robertsom, film sa snaží vrátiť k pôvodným koreňom série a vytvoriť hororový zážitok. Dej sa odohráva v období konca 90. rokov a snaží sa zachytiť atmosféru a estetiku pôvodných hier. Príbeh sa zameriava na udalosti v Raccoon City, kde výrobca farmaceutík Umbrella Corporation vyvolal apokalyptickú udalosť a spustil zombi apokalypsu. Hlavní hrdinovia vrátane Chrisa Redfielda a Clare Redfieldovej, sa snažia prežiť a odhaliť temné tajomstvá, ktoré stoja za touto katastrofou.

Kdo je Erin Carterová?

Už o pár dní, konkrétne v najbližší štvrtok, na platformu zavíta z kuchyne Netflixu detektívna miniséria Kto je Erin Carterová? Príbeh sleduje osud ženy, britskej učiteľky, ktorá sa presťahuje do Španielska, no zdá sa, že je oveľa viac, ako len učiteľka. Jej tajomstvo sa počas lúpeže v supermarkete začne postupne odkrývať a ukážu sa jej inštinkty a schopnosti. To však neznamená koniec jej problémov, iba začiatok obrovského chaosu, ktorý ju čoskoro postihne. Keď jeden z lupičov tvrdí, že ju spoznáva, všetky jej hlboko zakopané pravdy sa vynoria na povrch a ohrozujú jej nový začiatok s blízkou rodinou.

„Rozhodne nejsi zvaná na mou BAT MICVU“

Na svoje si teraz prídu fanúšikovia Adama Sandlera, ten si totiž zahral jednu z hlavných postáv v komédii, ktorá zachytáva príbeh sedemnásťročnej Stacyn Friedman, ktorú stvárnila Sunny Sandler, a ktorá sa pripravuje na svoju Bat Mitzvah. Stacy má veľké plány pre svoju Bat Mitzvah a predstavuje si prepychovú oslavu, na ktorej vystúpia tie najlepšie hudobné esá a urobí ňou okrem iného dojem aj na jej vysneného chlapca. Všetko sa ale zvrtne. Namiesto prepychovej párty sa dočká oslavy v sále kultúrneho domu, ktorá je na míle vzdialená od jej predstáv.

Ako zaháčkovať doktora (Jak zaháčkovat doktora)

Poslednou novinkou, ktorá bude od 1. septembra dostupnou na Netflixe, je film Ako zaháčkovať doktora.  Santa María del Mar je malé rybárske mesto s veľkým srdcom, ktoré jedného dňa zostalo zabudnuté a bez práce. Inými slovami mesto síce pomaly, ale isto upadá. Deň čo deň odchádzajúcu z neho mladí ľudia preč, no naskytne sa im príležitosť, ako to zvrátiť. Na to, aby im prišiel do mesta nový investor, ktorý by priniesol tak žiadanú prácu, tak musia splniť jednu jedinú podmienku, ktorou je presvedčiť lekára, ktorý si v meste založí prax. No to nie je vôbec jednoduchá vec, aby ho tam dostali. Nikto tam totiž nechce pracovať.

Našli ste medzi filmami také, ktoré vás oslovili natoľko, že si ich pozriete? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach. Prípadne, ak máte aj vy nejaký tip na kvalitný film alebo seriál, tak budeme radi, ak sa o neho podelíte.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Zobraziť komentáre
Close
Close