Poker Face, kritikmi oceňovaný seriál mieri na známu streamovaciu platformu

Ak máte radi záhady, klamstvá a nečakané zvraty, pripravte sa na nový seriál, ktorý vás pohltí svojou záhadnou atmosférou.

Poker Face
Zdroj: SkyShowTime / Rubikon PR

Nedávno sme sa pozreli na filmové novinky na platforme Netflix, no nejde o jedinú streamovaciu platformu, ktorej sa u nás darí. Tentokrát by sme vás chceli upozorniť na príchod kritikmi oceňovaného seriálu Poker Face, ktorý v nasledujúcich dňoch zavíta na SkyShowTime.

Kritikmi oceňovaný Poker Face mieri na SkyShowTime

Platforma SkyShowtime dnes oficiálne ohlásila premiéru dlho očakávaného seriálu s názvom Poker Face. Prvé dve epizódy tohto desaťdielneho mysteriózneho dobrodružstva budú dostupné exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra. No tam to neskončí, následne každý nasledujúci piatok bude uvoľnená ďalšia časť tohto seriálu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pre tých, ktorí nevedia, tak Poker Face je unikátny seriál s neodolateľným zápletkou, ktorý pochádza z dielne talentovaného režiséra a scenáristu Riana Johnsona. Ide o americký kriminálny seriál.

Hlavnú úlohu si zahrala Natasha Lyonne, ktorá je známa svojimi skvelými hereckými schopnosťami.  V seriáli si zahrala postavu Charli Cale. Ide o pracovníčku kasína, ktorá je na úteku pred svojim šéfom. Charlie má neobyčajnú schopnosť odhaliť klamstvo a to bez ohľadu na to, aké má dotyčný alibi, čo ju zavádza do neustáleho kolotoča záhad a zločinov. Okrem iného je to aj dobre páli. Mnohí Lyonne označujú aj ako moderného „Colomba v sukni“.

Za volantom svojho Plymouth Barracuda sa Charlie vydáva na cestu plnú nečakaných zvratov. Na každej zastávke stretáva nové postavy a čelí zločinom, pri ktorých musí uplatniť svoj jedinečný talent na odhalenie pravdy. Zároveň treba povedať, že každý diel je o niečom inom a v inom prostredí, pretože cestujete naprieč USA.

Nehovor viac o tom, že v seriáli budeme môcť vidieť aj ďalších známych hercov, ako sú napríklad Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil a ďalší.

Očakávanie okolo Poker Face bolo umocnené skvelými recenziami, ktoré seriál získal už pred jeho oficiálnym štartom. Server Rotten Tomatoes mu udelil úžasné hodnotenie 98% zo strany kritikov. To sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, ktorí sa rozhodnú seriál pozrieť si.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre