Aké novinky na Disney+ by ste nemali v auguste prehliadnuť: Tieto filmy a seriály sa oplatí vidieť!

Streamovacia služba Disney+ si pripravila august v znamení kvalitných drám, ale aj Star Wars.

Disney+ si na august pripravilo horúce novinky
Zdroj: Disney+, Wikimedia (The Walt Disney Company), Úprava: Vosveteit.sk

Leto je v plnom prúde a okrem dovoleniek alebo fascinujúcich výletov si mnohí z nás radi sadnú večer k telke a niečo dobré si pozrú. Na výber máme z množstva streamovacích platforiem, napríklad Netflix, Amazon Prime alebo Disney+. Problém s akým sa stretávame najčastejšie je však to, čo si pozrieť.

Ponuky streamovacích služieb sú skutočne bohaté a vybrať film či seriál, ktorý by sadol nášmu vkusu, nie je jednoduché. Na našom portáli pravidelne informujeme nielen o novinkách na Netflixe, ale aj o najsledovanejších filmoch, ktoré si dokázali získať vašu pozornosť. Tentokrát by sme však radi upozornili na platformu Disney+, ktorá si počas augusta pripravila naozaj nadupanú ponuku filmov a seriálov. Na čo sa teda môžete tešiť?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

The Bear – 2. séria

Seriál The Bear alebo po našom Medveď, je kritikmi oceňovaný seriál z produkcie FX. Seriál vás zavedie do prostredia reštaurácie a nielen kritici, ale aj užívatelia chvália ako pracuje s emóciami. Napätie, stres a emócie, s tým narába seriál ukážkovo a kvalitný dej dopĺňajú rovnako skvelé herecké výkony.

Seriál zachytáva príbeh šéfkuchára menom Carmy, ktorý sa so svojim tímom všetkými silami snažia pretvoriť svoj ošumelý podnik so sendvičmi na lepšiu reštauráciu, pričom sa stretávajú s výzvami každého druhu. Už prvá séria zožala ovácie divákov a 2. augusta mala premiéru ďalšia séria. Na Disney+ si môžete pozrieť všetky epizódy naraz a určite neoľutujete.

 Only Murders in the Building

8. augusta na Disney+ odštartovala už 3. séria seriálu, ktorý vás vrhne do prostredia true crime. Charles, Oliver a Mabel sú ľudia posadnutí reálnymi zločinmi, až kým sa do jedného nezapletú. Predčasná smrť hollywoodskej akčnej hviezdy sa stáva doteraz najťažším prípadom, aký trojica riešila. Podarí sa im dopátrať sa k pravde?

Star Wars: Ashoka

Fanúšikovia sci-fi si v tomto prípade prídu na svoje už 23. augusta. Seriál z prostredia hviezdnych vojen je zasadený do obdobia po páde galaktického Impéria a sleduje Ashoku Tano, bývalú rytierku z rádu jedi. Fanúšikovia Star Wars sa s touto postavou mohli stretnúť v seriáloch Mandalorian a The Book of Bobba Fett, kde si zahrala menšiu úlohu.

Príbeh Ashoky nadväzuje na tieto seriály, no bývalá rytierka Jedi sa tentokrát vydá na vlastnú cestu. Galaxia je po páde Impéria zraniteľná, no zdá sa, že z temnoty vystupuje nová hrozba. Podarí sa jej nájsť admirála Thrawna?

Guardians of the Galaxy 3

Už tretie pokračovanie svojských strážcov galaxie nás zavedie na ďalšie dobrodružstvo Petra Quilla a jeho partie. Mnohí tomuto marvelovskému blockbusteru dali šancu na veľkom plátne, no od 2. augusta si túto oddychovku môžete pozrieť aj na Disney+. Tí, ktorí tento film premeškali v kinách, by mu rozhodne mali dať šancu.

Explorer: Lost in Arctic

Disney+ si na august pripravilo horúce novinky
Zdroj: Disney+

Dokumentárny film z dieľne Disney+ vás zavedie do mrazivej Arktídy. Premiéru má 25. augusta a pokúsi sa vyriešiť záhadu posádky pozostávajúcej zo 129 mužov, ktorí bez stopy zmizli v Arktíde. Film ktorý poteší hlavne dobrodruhov, ale aj milovníkov rôznych záhad a tajomna.

Vacation friends 2

Pokračovanie ľahkej oddychovej komédie, ktorá mala premiéru v roku 2021. Prvý diel sledoval dva páry, ktoré sa počas dovolenky v Mexiku spoznali. Na jednej strane máme vážneho Marcusa a Emily, na tej druhej zas divokých dobrodruhov Rona a Kylu, ktorí naučia ustráchanú dvojicu uvoľniť sa a užívať si život. Druhý dieľ sleduje príbehy dvoch párov po návrate z dovolenky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre