AKTUÁLNE: Nefunguje vám Facebook? Vedzte, že nie ste v tom sám. Má masívny výpadok, nič nefunguje

Facebook aktuálne hlási výpadok a zdá sa, že sa týka aj ďalších služieb.

Aktualna tema_uvodny obrazok
Zdroj: Vosveteit.sk

AKTULIZOVANÉ (17:39): Po približne polhodinovom výpadku, sociálne siete a ďalšie služby Facebooku, sa pomaly začínajú používateľom načítavať a fungovať. Situáciu budeme aj naďalej sledovať a ak zaznamenáme ďalšie výpadky, tak vás o nich budeme priebežne informovať.

Možno práve vás vyhodilo zo sociálnej siete a neviete sa prihlásiť k svojmu účtu. Vedzte, že nie ste v tom sami. Facebook aktuálne nefunguje prakticky nikomu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Facebook hlási masívny výpadok

Používatelia sa mohli pre malými chvíľami v mobilnej aplikácii stretnúť s hlásením nižšie.

Vypadok Facebooku_snimka obrazovky_1
Zdroj: Vosveteit.sk

V prípade desktopovej verzie sociálnej siete, dostupná je len karta s prihlasovaním, no to je nefunkčné. Po prihlásení sa uvidíte len chybou hlášku, že ste zadali nesprávne heslo.

Vypadok Facebooku_snimka obrazovky_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Nefunkčnosť stránky Facebooku rovnako nahlásilo za uplynulých pár minút niekoľko tisíc ľudí. Preto sa zdá, že výpadok je masívnejší.

Vypadok Facebooku
Zdroj: Downdector

„Tento graf ukazuje pohľad na správy o problémoch odoslané za posledných 24 hodín v porovnaní s typickým objemom hlásení podľa dennej doby. Je bežné, že niektoré problémy sú hlásené počas celého dňa. Downdetector hlási iba incident, kedy je počet hlásení problémov výrazne vyšší ako typický objem pre danú dennú dobu.“

Výpadku čelia aj ďalšie služby spoločnosti Meta

Nateraz sa zdá, že výpadok sa netýka sa len samotnej sociálnej siete, ale aj ďalších služieb. Jednou z nich je aj WhatsApp, ktorý sa nám krátko po výpadku odpojil od Wi-Fi a aktuálne funguje len cez mobilné dáta. Problémy s WhatsApp hlási rovnako viacero používateľov cez službu Downdetector.

WhatsApp vypadok Meta_nefunguje cez Wi-Fi
Zdroj: Vosveteit.sk

Podobnými problémami ako Facebook sa trápi aj Instagram, ktorý je rovnako nefunkčný pre tisíce ľudí, ukazuje služba Downdetector.

Vypadok instagramu_snimka obrazovky
Zdroj: Vosveteit.sk

Hneď, ako budú dostupné ďalšie funkcie, tak vás budeme o nich postupne informovať. Pevne veríme, že Meta čoskoro nefunkčnosť svojich služieb opraví.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre