APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete sledovať YouTube v režime Obraz-v-obraze a to aj bez predplatného? Tento trik pravdepodobne nepoznáte

Ako môžete sledovať videá z YouTube v režime Obraz-v-obraze bez toho, aby ste museli mať zakúpený prémiový účet? Pozrite sa na tento trik!

Platforma YouTube je medzi konzumentmi video obsahu nesmierne populárnou. A hoci mnohí z nás si platia prémiové služby s cieľom, aby mohli pristupovať k pokročilým funkciám, tak veľká časť používateľov hľadá spôsoby, ako k ním možno pristupovať rôznymi trikmi.

Nie tak dávno sme vám ukázali, ako môžete počúvať hudbu z YouTube na pozadí vášho smartfónu prostredníctvom aplikácie New Pipe. Dnes by sme vám chceli ukázať trik, ako môžete sledovať videá z YouTube v režime Obraz-v-obraze, teda v plávajúcom okne nad ostatnými aplikáciami bez toho, aby ste museli mať zakúpený prémiový účet.

Ako sledovať videá z YouTube v plávajúcom okne bez predplatného?

Všetko, čo k tomu budeme potrebovať, je internetový prehliadač Chrome a aktivovanie funkcie Obraz-v-obraze vo vašom Android telefóne. Začnime najprv aktivovaním funkcie.

Najjednoduchší spôsob, ako túto funkciu aktivujete, je prostredníctvom jej vyhľadania v Nastaveniach smartfónu. Potom, ako funkciu vyhľadáte, tak ju otvorte a vyhľadajte prehliadač Chrome. Následne povoľte funkciu Obraz v obraze.

Teraz si otvorte prehliadač Chrome a v ňom server YouTube. Vyberte si ľubovoľné video, ktoré vás zaujíma. Následne kliknite na tri zvislé bodky v pravom hornom rohu, aby ste otvorili nastavenia Prehliadača. Potom prepnite stránku do režimu pre počítače. Následne v rámci prehliadača video zobrazte na celú obrazovku.

V ďalšom kroku je potrebné potiahnuť obrazovku smartfónu zo spodnej časti do stredu, aby ste sa dostali na domovskú obrazovku. Potom sa vám otvorí malé okno, v ktorom sa bude prehrávať video. Následne budete môcť pracovať s inými aplikáciami a zároveň sledovať video.

Rezim Obraz v obraze_Android_ako zapnut_6
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, nie vždy sa vám podarí na prvýkrát otvoriť týmto spôsobom YouTube video v plávajúcom okne. Musíte trafiť presne stred obrazovky, aby sa tak stalo. Preto, ak na prvýkrát sa vám nepodarí zobraziť video v plávajúcom okne, tak nezúfajte. Je potrebné získať ten správny cit, kam máte posunúť prst na obrazovke do ruky.

Pevne veríme, že tip na tento trik vás oslovil a hlavne, že ho neskôr využijete.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close