SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Aké novinky prídu v aktualizácii Fall Creators Update do operačného systému Windows 10 Mobile?

Aktualizácia Fall Creators Update čoskoro dorazí na desktopovú aj mobilnú verziu operačného systému Windows 10. Aj keď nevieme presný dátum príchodu aktualizácie do Windows 10 Mobile, Microsoft nám aspoň čiastočne naznačil príchod tejto aktualizácie. Narozdiel od desktopovej verzia sa ale v budúcej aktualizácii pre Windows 10 Mobile nebude nachádzať veľké množstvo nových funkcií. Aké funkcie teda prídu v aktualizácii Fall Creators Update do operačného systému Windows 10 Mobile?

Vylepšené Continuum

Microsoft konečne po dlhšom čase vylepší funkciu Continuum dostupnú na mobilnej platforme. Funkcia Continuum bude odteraz podporovať zobrazenie v „portrétovom režime“. Vďaka tomu by sa mala práca s Vašim smartfónom na veľkej obrazovke výrazne uľahčiť a urýchliť. Jedná sa o jedno z najžiadanejších vylepšení od používateľov operačného systému Windows 10 Mobile. Pre zapnutie režimu portrét vo funkcii Continuum stačí jednoducho zmeniť nastavenia orientácie v nastaveniach obrazovky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové emoji

Ďalšou podstatnou novinkou budú vylepšení a noví smajlíci. Vo vylepšených smajlíkoch nájdete nové sladkosti, akcie, dinosaury a fiktívne postavičky ako víly, zombie alebo škriatkovia. Jedná sa o takmer identických smajlíkov, ktorí sa nachádzajú už dnes na desktopoch. Všetkých smajlíkov nájdete v základnej WordFlow klávesnici.

Podnikové funkcie

Táto novinka poteší skôr veľké firmy a podniky, a nie klasických používateľov. Aktualizácia má priniesť množstvo nových podnikových funkcií a vylepšení, no nevie sa presne aké. Microsoft toho moc neodhalil a zatiaľ sa hovorí iba o vylepšeniach zabezpečenia, vylepšení VPN a MDM manažmentu.

Poslednou, no pre nás nie až tak podstatnou novinkou je čínsky lunárny kalendár. Ten bude dostupný v aplikácii Kalendár a zmeniť typ kalendáru dokážete priamo v nastaveniach kalendáru.

Microsoft si toho moc teda pre používateľov Windows 10 Mobile zariadení nepripravil. Aké vylepšenia a funkcie by ste v aktualizácii Fall Creators Update prijali Vy?

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close